Didier Drogba Sözleri

Fildişi Sahilli Dünyaca Ünlü Futbolcu Didier Drogba’nın Resimli, Ünlü, Unutulmaz Sözleri:

Tam adı Didier Yves Drogba Tebily olan Didier Drogba Türkiye’de Galatasaray takımın da futbol oynamıştır. Galatasaray’da futbol oynadığı dönemler Didier Drogba, Galatasaray taraftarlarının sevdiği bir isim haline gelmiştir. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra da hala Galatasaray taraftarlarının sevdiği futbolcu arasındadır.

Dünyaca ünlü futbolcu Didier Drogba, 11 Mart 1978 tarihinde Fildişi Sahili’nin Abidjan şehrinde doğmuştur.

11 Mart 1978 tarihinde doğmuş olan Didier Drogba, Le Mans, Guingamp, Shanghai Shenhua, Marsilya, Galatasaray, Chelsea, Montreal Impact takımlarında forma giymiştir.

Profesyonel futbol kariyerinde birçok üst düzey takımda futbol oynamış Didier Drogba, forvet mevkiinde futbol oynamıştır.

Didier Drogba’nın sözleri:

Mourinho ile devamlı görüşüyoruz. Tek problem; Çin’le saat farkı olduğunu hala anlamıyor ve ben uyurken bana mesaj atıyor.

Beni yanlış anlamayın. Beş aydır Türkiye’deyim ve kariyerimde olabilecek en iyi yer burası… Türkiye’yi ve buradaki insanları çok seviyorum. Burada birçok takıma karşı oynadım fakat onlar Galatasaray için oynamama rağmen bana büyük saygı ve sevgi gösterdiler.

Aptal insanlar dünyanın her yerinde vardır onları nasıl eğiteceğiniz size kalmış. Türkiye’yi dünyada herkese yapabildiğim kadarıyla tanıtmaya çalışıyorum ve takımım içinde en iyi performansımı sergilemeye çalışıyorum. Dünyada barış.

Tarihin küçük bir parçası seni incitmez… Instagram’da evrim teorisini anlatan fotoğrafın altında paylaştığı yazı.

Güven bir futbolcunun hocasıyla ilişkilerinde çok önemlidir.

Benim tenim siyah, ırkçılık yapanların ise kalbi.didier-drogba-resimli-sozleri

Galatasaray’da futbol oynamam benim için çok farklı bir deneyimdi. Hiç pişman değilim. Güzel günlerim geçti. Galatasaray taraftarların o coşkulu halleri halen gözümün önüne geliyor. Umarım bu sene şampiyon olurlar. Tek temennim bu.

Galatasaray taraftarını asla unutmayacağım. Gittiğim her yerde, her tatilimde, her zaman Galatasaray olacak. Bilmek isterseniz, her yerde sarı ve kırmızı olacak. Kalbimde de öyle… Kalbim de Galatasaray için atacak.

2/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.