Deniz’in Dibi-Deniz Seki

Türk Pop Müzik Şarkıcısı, Besteci, Söz Yazarı ve Yazar Deniz Seki Cezaevinde Kaleme Aldığı Deniz’in Dibi Kitabı 14 Şubat Sevgililer Günü‘nden Raflarda Yerini Alacak.

Deniz Seki, tüm yaşadığı olumsuzluklara rağmen umudunu kaybetmediğini Deniz`in Dibi kitabından anlatıyor.

Deniz Seki hapishane günlerinde kaleme aldığı Deniz’in Dibi adlı kitabı hayranlarını heyecanlandırdı. Deniz Seki hayranlarının büyük bir merakla beklediği Deniz’in Dibi kitabı İnkılap Kitabevi etiketi ile çıktı.

İnkılap Kitabevi’nden 2016 yılının Şubat ayında çıkan Deniz Seki’nin Deniz’in Dibi kitabı 224 sayfadır.

Deniz Seki’nin Deniz’in Dibi kitabından alıntılar:

Güneşle Ay Yeni Tanışmış Sanki…

‘’Birlikte olduktan, birbirimize güvendikten sonra hepimiz on kaplan gücündeyiz. İtiraf ediyorum, ben aslında Kızılmaske’yim. Süper kahramanlığı bırakmış değilim. İsteseniz de emekli olamıyorsunuz. Yorucu ama heyecanlı bir iş. Sigortası yok ama ne yapalım. Buradayım diye size yardım edemem sanmayın. Mesela ‘Fantom Deniz’ diye seslenin, ben gelir bulurum sizi. Belki de bir şarkım koşar imdadınıza…’’ Deniz Seki

Yaşamın değerini daha iyi anlamak, nefes aldığın her dakikaya şükretmek için dibi görmek gerek belki de…

Deniz in Dibi Deniz SekiDeniz Seki’den mektup var! Deniz’in topraksız Zincirlikuyu’su olan cezaevinde kaleme aldığı kitabında, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen umudunu kaybetmeyen bir Deniz Seki ile karşılaşacaksınız… Zümrüdü Anka kuşu misali küllerinden yeniden doğacağı günü bekliyor. Geçici bir ayrılık olan bu süreçte yaşadıklarını, kalbinden dökülenleri ve yeni şiirlerini Deniz’in Dibi’nde bizlerle paylaşırken onu düşünen herkese en içten dilekleriyle selam ediyor.

3.62/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.