Demet Akalın Sözleri

Şarkıcı Demet Akalın’ın Söylediği Sözler.

Şarkıcı ve eskim manken Demet Akalın, Türkiye’de en iyi sahne gösterine sahip bayan pop sanatçılarından birisidir.

Demet Akalın’ın sözlerine yer vermeden önce Demet Akalın kimdir, kısaca Demet Akalın’ın hayatından bahsedelim.

Demet Akalın 23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde doğdu. Annesinin desteği ile mankenlik kursuna giden güzel sanatçı Demet Akalın, mankenlik kursundan sonra mankenlik yapmaya başladı. Daha sonra filmlerde rol almaya başladı.

Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim olan Demet Akalın’ın oynadığı filmler; Günlerden Pazar, Tele Anahtar, Osman Pazarlama filmleridir.

Demet Akalın’ın boyu 173 cm’dir.

Birçok albüm çıkaran sanatçı Demet Akalın; Sebebim, Unuttum, Banane, Kusursuz 19, Dans Et, Zirve, Giderli 16, Rekor, Pırlanta, Altın Kafes albümlerinin sahibidir.

2012 yılında Okan Kurt ile evlendi. Çiftin 2014 yılında Hira adında bir çocuğu oldu.

Demet Akalın’ı kısaca tanıdıktan sonra şimdi Demet Akalın’ın sözlerine yer verelim.

Demet Akalın’ın sözleri:

Annem çok küçük yaşta beni eline almış, büyütmüş, çok acılar çekmiş. Ben o zamanlar anlamıyordum. Ama anne olduktan sonra içimde bambaşka duygular gelişti; eskiden haftada bir aradığım annemi artık her gün arıyorum.

Ben de biraz batıl inanç fazlası ile var. Nazara inanırım.

İstanbul’a ilk geldiğim zaman yer yatağında uyuyordum.

Giderli 16’nın önünü kesemiyoruz. Gerçekten çok güzel gidiyor. İki gün önce dördüncü ayını doldurdu. Çok iyi gittiği için de patronum “Bu yaz yeni albüm yapmayalım” diyor. Zaten şu anda bütün Türkiye ‘’Türkan’’ı dinliyor. O yüzden artık bu işin yazı kışı kalmadı. Hatta iki gün sonra Gökhan Özen’le olan şarkıma klip çekeceğim, üstelik beraber oynayacağız.

İlk oturduğum evin damları falan akardı. Ben hiç gocunmazdım valla. Leğen, kova ne varsa altına koyardım. Kimseyi eve çağıramazdım.

Albüm için şimdi o kadar para harcayan insan yok.demet-akalin-sozleri

İstinye Park çıkışı alkol kontrolüne üfledik. Bu saatte içecek kadar dertli değilim henüz. Twitter hesabından paylaştığı tweet.

Twitter’da, birkaç gazetenin tirajı kadar takipçi sayım var. O yüzden artık yanlış bir şey çıktığı zaman oradan cevap yazıyorum. Twitter’ı gazete gibi kullanıyorum. Zaten bu aralar gezmiyorum, sosyal bir hayatım kalmadı. Eşimden dolayı erken yatıyorum. Vakti zamanında sabah 08.00’de işine giden, akşam 20.00’de evine dönen bir kocam olsun diye çok dua etmiştim. Şükür dileğim kabul oldu

2.64/5 (14)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺