David Tennant Sözleri

David Tennant’ın Oynadığı Filmler ve Diziler, David Tennant’ın Doctor Who İle İlgili Sözleri, David Tennant’ın Hayatı, David Tennant’ın Yaşı, Gelmiş Geçmiş En İyi Doktor Who Karakteri Kimdir,David Tennant’ın Söylediği Sözler, David Tennant’ın Ne Dedi, David Tennant’ın Sinema Sözleri.

Özgün adı Doctor Who olan BBC yapımı İngiliz bilim kurgu televizyon dizisi Doktor Kim 10. Doktoru rolü ve 2005 yapımı Casanova filmindeki Giacomo Casanova karakterleri ile tanınan David Tennant’in sözlerini paylaşacağız.

David Tennant’ın sözlerini paylaşmadan önce kısaca David Tennant kimdir tanıyalım.

İskoç oyuncu David Tennant’ın doğum adı David John McDonald’dır. İskoç oyuncu David Tennant 18 Nisan 1971 yılında İskoçya’da doğdu.

David Tennant’ı dünyaca ünlü üne kavuşturan rol ise İngiliz bilim kurgu dizisi olan Doctor Who dizisinde canlandırdığı 10. doktoru olmasıdır.

Harry Potter ve Ateş Kadehi filmindeki Barty Crouch Jr. karakterini, Casanova filminde Giacomo Casanova karakterini ve Doctor Who dizisinde Doktor karakterini canlandırmıştır.

David Tennant’ı kısaca tanıdıktan sonra şimdi sırada David Tennant’ın sözlerine yer vermekte.

David Tennant resimleri SozleriDavid Tennant’ın sözleri:

Farklı zamanlardan birçok insanı bir arada çalışması için toplamak zor olurdu ama Matt Smith ve Jenna’nın ( Jenna Coleman  ) şimdiki takımı tüm bu olaylara karşı çok samimi ve hevesli, oldukça eğlenceli zamanlar oldu. Doctor Who’nun 50. yıl özel bölümü ile ilgili olarak.

Doctor Who’da giydiğim her şeyin, birer örneğini koyduğum hava geçirmeyen bir elbise çantam var. Umarım güvelenmemiştir.

1/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.