David Foster Wallace Sözleri

İntihar Eden Ünlülerin Yazarların Söylediği Sözler, David Foster Wallace’in İntihar Etmeden Önceki Sözleri, David Foster Wallace’in Söylediği Sözler, David Foster Wallace’in İntihar İle İlgili Sözleri, David Foster Wallace’in Resimleri, David Foster Wallace Hakkında.

Bu yazımızda dünyaca ünlü Infinite Jest yani Sonsuz Jest romanının yazarı David Foster Wallace’in sözlerine yer vereceğiz.

Genç yaşta intihar eden Amerikalı David Foster Wallace’in özgün adı Infinite Jest olan Sonsuz Jest romanı özellikle dünya çapında bir romandır.

David Foster Wallace’in orijinal adı Infinite Jest olan Sonsuz Jest romanı Time dergisi tarafından “1923’ten beri yayımlanmış En İyi 100 İngilizce Roman arasında gösterilmiştir.

12 Eylül 2008 tarihinde 46 yaşında iken intihar eden Amerikalı roman, deneme ve kısa öykü yazarı David Foster Wallace’in sözleri:

Yetişkinlerin çoğunun kendilerini başlarından vurarak intihar etmesi tesadüf değildir. Böylelikle kötü efendileri vurmuş oluyorlar. David Foster Wallace resimleri SozleriBu intiharların çoğunda gerçek olan şu ki, aslında tetiği çekmeden çok önce zaten intihar etmiş oluyorlar. Ne kadar üzücü.

Ateşli silahlarla intihara teşebbüs eden yetişkinlerin hemen hepsinin kendilerini aynı yerden vurması bir tesadüf değildir: kafalarından. Bu insanların çoğu aslında tetiği çekmeden uzun zaman önce ölmüştür.

2.43/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺