David Beckham Sözleri

David Beckham’ın Futbol İle İlgili Sözleri, David Beckham’ın Söylediği Sözler, David Beckham’ın Özlü Sözleri, David Beckham’ın Anlamlı Sözleri, David Beckham’ın Futbolu Bırakma Nedeni, David Beckham’ın Futbolu Bırakması İle İlgili Sözleri, David Beckham’ın Yaşı, David Beckham’ın Resimleri, David Beckham’ın Messi Hakkındaki Sözleri, David Beckham’ın Spor İle İlgili Sözleri.

Tam adı David Robert Joseph Beckham olan İngiliz eski futbolcu, özellikle futbolculuğunun yanında yakışıklılığı ile de gündemden düşmeyen 2 Mayıs 1975 İngiltere doğumlu David Beckham’ın sözleri:

Sanırım Messi benim yanımdan hızlıca geçip bana çalım attığında. Ne zaman futbolu bırakmaya karar verdiniz sorusu üzerine.

Alex Ferguson şimdiye kadar çalıştığım en iyi menajer. Gerçi o şimdiye kadar çalıştığım tek menajer, ama olsun. Manchester United iken.

Sahada futbol tutkusuyla yanıp tutuşan biri olarak hatırlanmak da isterim. Çünkü sahaya her çıkışımda kariyerimin sonuna kadar içimde hep heyecan vardı. Umarım beni böyle hatırlarlar.

Tüm takım arkadaşlarım ve öğrenmekten büyük memnuniyet duyduğum büyük teknik direktörlere teşekkür ediyorum. Ayrıca beni destekleyen ve başarılı olmam konusunda bana güç veren tüm taraftarlara da teşekkür etmek istiyorum.

En iyi hocalarla çalıştım, en iyi takımlar için oynadım ve oynadığım takımlar da şampiyon oldu. Dünyanın en iyi oyuncusu ödülünde iki kez ikinci oldum. Bunlarla gurur duyuyorum.

David Beckham resimleri SozleriSanırım bu her atletin, futbolcunun rüyası zirvede bırakmak. Herkese olmuyor. Bu yüzden şanslı hissediyorum kendimi. Hangi takımdan ayrılsam son sezonumda şampiyonluk kazandım. Bu şekilde bırakmak harika. Şampiyon olarak ayrılıyorum. Sanırım bu yüzden en doğru zamanda bırakıyorum.

Evet bir keresinde Messi sağımdan atıp solumdan hızla geçmişti o gün gerçekten düşündüm. Futbolu bırakmayı hiç düşündün mü? Sorusu üzerine söylediği söz.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.