Daniel Klein Sözleri

Daniel Klein’in Söylediği Sözler, Daniel Klein’in Kitaplarından Alıntılar, Daniel Klein’in Kitaplarından Sözler, Daniel Klein’in Resimli Sözleri, Daniel Klein’in Filozofun Mutluluk Seyahatnamesi Kitap Alıntıları, Daniel Klein’in Nietzsche Öldü! Bir Hipopotam Olarak Yeniden Doğdu Kitap Alıntıları, Daniel Klein’in Söylemiş Olduğu Sözler.

”Nietzsche Öldü! Bir Hipopotam Olarak Yeniden Doğdu…”, ”Filozofun Mutluluk Seyahatnamesi” adlı kitapların yazarı Daniel Klein’in sözleri:

Ne kadar kötü bir hayat yaşarsanız yaşayın; fakirlik diz boyu olsa da, elinizi her uzattığınız iş boşa çıksa da, bir türlü hayatınızın aşkını bulamasanız ve bulma umudunuz olmasa da, çevrenizde bulunan insanlar tarafından ciddiye alınmasanız da, başarı size çok uzak bir kavram olsa da, yine de ölüm tüm korkutuculuğu ile karşınıza dikildiğinde hayatınız size cennet kıvamında bir mekân görüntü olarak akseder. Ölüm, hayatın olmadığı her yerdedir, dolayısıyla ölüm hayatımızda çok yer kapsar.Daniel Klein Thomas Cathert

Musa, elinde tabletlerle Sina Dağı’ndan iner ve toplanan kalabalığa seslenir: “Sizlere bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haber, emirleri ona kadar indirtmeyi başardım. Kötü haber ise, ne yaptıysam zinayı listeden çıkartmaya ikna edemedim.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.