Dani Alves Sözleri

Dani Alves’in Türkiye İle İlgili Sözleri, Dani Alves’in Arda Turan Hakkındaki Sözleri, Dani Alves’in Ermeni Soykırımı İle İlgili Sözleri, Dani Alves’in Twitter’dan Ermeni Soykırımı Hakkında Attığı Tweet, Dani Alves’in Futbol Sözleri, Dani Alves’in Barcelona Sözleri.

Tam adı Daniel Alves da Silva olan 6 Mayıs 1983 Brezilyalı doğumlu Barcelona takımının dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcusu Daniel Alves’in sözlerini paylaşacağız.

Daniel Alves da Silva ya da Daniel Alves olarak bilinen Brezilyalı futbolcu Dani Alves’in sözleri:

Eğer Pep bana,Cam Nou’nun 3. katından aşağı atlamamı söyleseydi,kendi kendime ”Aşağıda güzel bir şeyler olsa gerek” derdim.

Her zaman eğlenceli, her zaman gülümseyen biri. Arda ile aynı takımda olmak bir onur. Onun gibi oyunculara ihtiyacımız var. Bir an önce takıma katılmak için çok istekli. Arda Turan hakkında.

Türk fanlarımdan milyonlarca kez özür diliyorum. Onları üzeceğimi düşünmemiştim. Dani Alves resimleri sozleriBenim de Türk arkadaşlarım var. Dani Alves’in twitter hesabından ”Türkiye, Ermeni soykırımını tanıyın” şeklinde attığı tweet sonrası gelen tepkiler üzerine attığı tweet.

Arda Turan’ın bu takımda olması bizim için bir onurdur. Şu anda oynayamıyor olması çok yazık. Ben ve takım arkadaşlarım onun forma giymesini çok istiyoruz. O çok kaliteli, zeki bir futbolcu ve iyi bir karakter. Kendisiyle saha dışında da çok eğleniyoruz. Deli dolu birisi. Bizim takımın onun gibi çılgınlara ihtiyacı var.

2.8/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺