Daima Aşk Kazanır-Asude

Beni Sev Diye Kitabının Yazarı Asude’nin Yeni Kitabı Daima Aşk Kazanır

Beni Sev Diye, Pabucumun Ajanı-1, Gül ve Avcı, Pabucumun Ajanı-2, Dikkat! Aşk Çıkabilir kitapları ile tanıdığımız Asude’nin kitapları yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi görmekte.

Beni Sev Diye kitabının yazarı Asude’nin kaleme aldığı Daima Aşk Kazanır romanı kısa sürede çok satan kitaplar listesinde yer aldı.

Asude’nin Daima Aşk Kazanır kitabı Ephesus Yayınları etiketi ile piyasaya çıktı.

Ephesus Yayınları tarafından 2016 yılının Nisan ayında çıkan aşk romanlarının yazarı Asude’nin Daima Aşk Kazanır romanı 544 sayfadan oluşmaktadır.

Asude’nin Daima Aşk Kazanır kitabından alıntılar:

Her kaçış bir esarettir aşkta…

Ve her esaret bir galibiyettir aslında…

Tekin Soyönder, kuralları yalnızca kendisinin koyduğu tehlike dolu yaşamında güçlü ve yenilmez bir iş adamıydı. Bütün dünyayı korkuttuğu halde Rüya’yı durmaksızın kendine çekiyordu. Bu baş belası kızdan kurtulmaya, çatık kaşları ve yakıcı öfkesiyle onu kendinden uzak tutmaya çalıştı ancak hayat onlar için çoktan bir rol belirlemişti…

daima ask kazanir asudeRüya, sınırları babasının çizdiği bunaltıcı hayatında ilk kez bir maceraya atılmak istedi. Bu macera ailesini iflasa sürükleyen adamdan intikam almayı amaçlıyordu. Henüz işin başındayken tatsız bir tanışma yaşadığı Tekin Soyönder’e toslayınca, kaçıp gitmek yerine onunla inatlaşmayı seçti.

Sarpa saran acemi bir plan, hem Rüya’nın hem de Tekin’in hayatını karıştıracak, yeniden bir araya gelmeleri kaçınılmaz olacaktı. Çünkü macera yanlış başlamış olsa da, bu iki zıt insanı birbirine bağlayan bir doğruyla son bulacaktı.

3.86/5 (29)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.