Con Air Replikleri

Con Air Filminden En Güzel Replikler, Con Air Filminden En Güzel Sözler, Con Air Filminden En Güzel Nicolas Cage Sözleri, Con Air Filmi En Güzel Nicolas Cage Replikleri, Con Air Filmi Cameron Poe Sözleri, Con Air Filminin Konusu, Con Air Filminin Oyuncuları, Con Air Filmi John Malkovich Sözleri, Con Air Filmi John Malkovich Replikleri, Con Air Filminin Karakterleri, Con Air Filmi Cameron Poe Replikleri.

Con Air Filminin Konusu: Ürkütücü suçluları nakleden bir uçak, katilleri yüksek güvenlikli bir hapishaneye taşımaktadır. Takma adı ‘Virüs’ olan kontrol edilemez katil Cyrus Grissom ise alınan tüm önlemlere rağmen serbest kalmayı başarır. Uçağı ele geçirerek rotasını değiştiren Cyrus, özgürlüğüne ulaşmak yolunda ant içer. Uçaktaki tüm mahkûmlar ise durumdan memnun değildir. Zira aralarında yakın zamanda serbest bırakılacak olanlar da vardır; işlediği suçu kabul edip cezasını çekmek isteyenler de… Nicholas Cage, John Malkovich ve John Cusack gibi ünlü oyuncuların boy gösterdiği Con Air, bu tip geniş ve ünlü oyuncu kadroları yönetmekte farklı deneyimleri olan Simon West’in yönetiminde çekildi.

Başrollerinde dünyaca ünlü aktör Nicolas Cage’in oynadığı Con Air, 1977 yılı Amerikan yapımı aksiyon filmidir. Nicolas Cage, Con Air filminde Cameron Poe adlı karakteri canlandırmıştır.

Filmde ayrıca John Cusack, Steve Buscemi ve John Malkovich gibi ünlü aktörlerde yer almaktadır. Bu güzel filmden bazı replikler:con air replikleri

Hayatta güvendiğim sadece iki kişi var. Birisi kendim, diğeri ise sen değilsin.

Dehşet uçağına hoş geldiniz.

Bu adam kanserden bile daha tehlikeli.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺