Çilek Mevsimi-Burcu Büyükyıldız

Aşk Her Şeyi Affeder Mi? Kitabı İle Tanıdığımız Burcu Büyükyıldız‘ın Romantik Aşk Kitabı Çilek Mevsimi Artık Kitap Halinde.

Wattpad yazarlarından Burcu Büyükyıldız’ın sevilen wattpad hikayesi Çilek Mevsimi kitap hali ile raflarda yerini aldı.

Wattpad’in çok okunan yazarlarından Burcu Büyükyıldız’ın Çilek Mevsimi romanı Müptela Yayınları etiketi ile 1 Ağustos 2014 yılında ilk baskısı ile kitapseverlerle buluştu.

Müptela Yayınları’ndan çıkan Burcu Büyükyıldız’ın romantik aşk kitabı Çilek Mevsimi512 sayfadan oluşmaktadır.

”Ne olacağını bilmiyorum…” dedi onun bakışlarındaki tedirginliği yok etmek ister gibi, ‘’Ama öğrenmek istiyorum Mira. Hayatımdaki tüm kaosa, tüm belirsizliğe rağmen bunu seninle yaşamayı istiyorum.’’ diye fısıldadı ve ardından ekledi, ‘’Çünkü seni incitebilme ihtimalime rağmen, seni istemekten vazgeçemiyorum.’’

Bir bahar günü çilek kokuları içerisinde tanışan ve birbirlerinden ilk görüşte etkilenen Mira ve Yağız için aşkın büyüsüne kapılmak çok zor olmamıştı. Diğer taraftan, aralarına bir kara kedi gibi giren Yağız’ın tehlikelerle örülmüş geçmişi, mutluluklarının uzun sürmesine izin vermemişti. Hızlı ve tutkuyla başlayan bir aşkın özneleriyken kendilerini birdenbire hoyrat bir ayrılığın içinde bulan Yağız ve Mira’nın günlerine özlemin ıssızlığı sinmişti.

Günün birinde geçmişinin karmaşasını, sırlarını çözüp bir daha gitmemek üzere geri gelen Yağız, ardında bırakıp gittiği mutlu, tasasız, cıvıl cıvıl kadını aynı bulabilecek miydi? Derinden yaraladığı Mira’ya kendisini affettirebilecek miydi? Daha da önemlisi Yağız, Mira’ya yaşadıklarını unutturabilecek miydi?

Adı gibi kokusu olsa çilek kokacak bir hikâye…

Burcu Büyükyıldız’ın Çilek Mevsimi kitabından alıntılar:

”İspanyolca bilmediğini farz et… Benim gibi…” demiş ve gülerek eklemişti. ”O zaman sadece aşk dolu bir şarkı olduğunu düşüneceksin.”

Pembe bulutların zirvesinde aşkın en delisini yaşıyorken, bir sabah tahmin bile edemeyeceği bir şiddetle çakılmıştı yeryüzüne. Darmadağın, tuz buz olmuşken kim ondan normal olmasını bekleyebilir, zaman zaman yaşadığı bu krizleri olağan karşılamamazlık yapabilirdi?

Ağlamadığı bir gün geçirebilecek miydi, merak ediyordu.

İnsan terk edildiğini nasıl önemsiz bir detaymışçasına aklından çıkarabilirdi?

Çünkü seni incitebilme ihtimaline rağmen, seni istemekten vazgeçemiyorum.

Sensiz geçirdiğim her gecede, kazımaya çalıştım seni, tenimden, aklımdan… Kalbimden… Ama olmadı, başaramadım.” Derin bir soluk doldurdu ciğerlerine ve devam etti. cilek mevsimi Burcu Buyukyildiz”Ben çabaladıkça seni unutmak için, sen daha çok bulaştın ruhuma. Her yanıma bulaştın. Kurtulamadım.

”Günlerce, gecelerce seni özlemekten tükendim. Bazen gözlerin silikleşti hafızamda. Korkuyla, deli gibi dolandım. Ama resmin vardı. Hatırlayabilirdim. En… En zoru da sıcaklığını yitirmekti avuçlarımda.” derken elleri kadının en sıcak kuytularında dolanıyordu istekle. Onun ellerinin altında kıvrılan narin bedeni ise daha da zorlanıyordu. Yağız’ın iradesini. ”Ve kokun… Onu duyamamak cehennemdi.”

3.38/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.