Çevrimiçi Kız-Zoe Sugg

Çevrimiçi Kız Romanının Yazarı Kimdir, Çevrimiçi Kız Romanını Oku, Zoe Sugg’ın Çevrimiçi Kız Kitabının Konusu, Zoe Sugg’ın Çevrimiçi Kız Kitabından Sözler, Zoe Sugg’ın Çevrimiçi Kız Kitabının Özeti, Zoe Sugg’ın Çevrimiçi Kız Romandan Alıntılar.

Orijinal adı Girl Online olan Zoe Sugg‘ın ilk romanı Çevrimiçi Kız Pegasus Yayınları’ndan çıktı. Pegasus Yayınları’nın yayımladığı Zoe Sugg‘ın Çevrimiçi Kız kitabının Türkçe çevirisini Sevinç Seyla Tezcan yapmıştır.

Zoe Sugg‘ın Çevrimiçi Kız kitabının 360 sayfadan oluşmaktadır.

Twitter’da 3,5 milyon, Instagram’da 4,5 milyon ve Youtube’da 8 milyon takipçiye sahip internet fenomeni ve Zoella blogunun yaratıcısı Zoe Sugg‘ın ilk romanı.

Hakları 35 ülkeye satıldı ve sadece İngiltere’de 400.000’in üzerinde satışa ulaşarak 2014’ün en hızlı satan kitabı oldu. Yayımlandığı ilk hafta satış rekoru kırarak E. L. James, J. K. Rowling, Stephenie Meyer ve Dan Brown gibi yazarları geride bıraktı. Penny’nin bir sırrı var.

Penny, Çevrimiçi Kız rumuzuyla arkadaşlık, erkekler, çılgın ailesi ve hayatını ele geçirmeye başlayan panik ataklarla ilgili hislerini blogunda paylaşmaktadır. İşler iyice sarpa sarınca, ailesi hava değişiminin Penny’ye iyi geleceğini düşünerek onu hemen New York’a götürür. Burada, muhteşem yakışıklı gitarist Noah’ya ilk görüşte âşık olan Penny, aralarında geçen her şeyi blogunda anlatmaya başlar. Ancak Noah’nın da bir sırrı vardır; Penny’nin herkesten gizlediği blogger kimliğini ve en yakın arkadaşıyla ilişkisini tehdit edecek kadar büyük bir sır…

“Her zaman bir kitap yazmayı hayal etmiştim. Bu hayalimin gerçekleştiğine inanamıyorum. Çevrimiçi kız benim ilk romanım ve onu okuyacağınız için çok heyecanlıyım.” Zoe

Zoe Sugg‘ın Çevrimiçi Kız kitabından alıntılar:cevrimici Kiz girl online Zoe Sugg

Söylesene, Bayan Penny, bir müzik aleti olsaydın, hangisi olurdun?

Siz İngilizlerin kağıt deyişinize bayılıyorum.

Neyse ki dördümüz uçağın orta kısmında birlikte oturuyorduk ve ben Elliot ile babamın arasında sıkışmıştım. Bu kendimi derhal güvende hissetmemi sağladı ama uçağın motoru çalıştığı anda gırtlağım sıkılır gibi korkunç bir duyguya kapıldım.

3.05/5 (19)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺