Çevrimiçi Kız Turnede-Zoe Sugg

Çevrimiçi Kız Romanının Yazarı İngiliz Vlogger Zoe Sugg’un Kitabı Çevrimiçi Kız Turnede Artık Türkçe.

Özgün adı Girl Online: On Tour olan İngiliz yazar Zoe Elizabeth Sugg‘un Çevrimiçi Kız Turnede romanı İngilizce olarak 25 Ekim 2015 yılında piyasaya çıktı.

Zoe Elizabeth Sugg‘un ilk yayımlanan romanı Girl Online yani Çevrimiçi Kız romanı yayınlanır yayımlanmaz dünya çapında çok satan kitaplar listesinde yer aldı.

Zoe Sugg’un ikinci romanı İngilizce adı Girl Online: On Tour Türkçesi ise Çevrimiçi Kız Turnede adlı romanıdır.

Zoe Sugg’un ikinci kitabı Çevrimiçi Kız Turnede romanı Türkiye’de Pegasus Yayınları aracılığı ile 2016 yılının Nisan ayında piyasaya çıktı.

Pegasus Yayınları’ndan çıkan Zoe Sugg’un ikinci romanı olan Çevrimiçi Kız Turnede romanının Türkçe çevirisini Sevinç Seyla Tezcan yapmıştır.

Sevinç Seyla Tezcan’ın Türkçe çevirisi ile çıkan Zoe Sugg’un Çevrimiçi Kız Turnede romanının sayfa sayısı 360’dır.

Zoe Sugg’un Çevrimiçi Kız Turnede kitabından alıntılar:

Penny yola çıkmaya hazır!

Noah, Penny’yi Avrupa turnesine davet etmiştir ve Penny rock tanrısı erkek arkadaşıyla vakit geçirmek için sabırsızlanmaktadır.

Noah’nın sıkışık programı, Penny’yi pek hoş karşılamayan grup arkadaşları ve kıskanç hayranlardan aldığı tehdit mesajlarının arasında Penny turne hayatına uygun olup olmadığını sorgulamaya başlar. Ailesini, en yakın arkadaşını… ve Çevrimiçi Kız blogunu da çok özler.cevrimici Kiz Turnede Zoe Sugg

Penny kendi yaşamı ile yolda sürdürdüğü aşk hayatı arasında denge kurmayı başarabilecek mi, yoksa mükemmel bir yaz tatilinin peşinden koşarken tüm güzellikleri kaçıracak mı?

Zoe Sugg, namı diğer Zoella küçüklüğünden beri hikâyeler yazmaktadır. Güzellik, moda ve yaşam hakkındaki blog ile videolarının çok sayıda takipçisi ve milyonlarca Youtube abonesi vardır.

2.33/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺