Cem Adrian Sözleri

Şarkıcı Cem Adrian’ın Sözleri, Cem Adrian’ın Şarkı Sözleri, Cem Adrian’ın Yalnızlık Sözleri, Cem Adrian’ın Bana Ne Yaptın Sözleri, Cem Adrian’ın Herkes Gider Mi Sözleri, Cem Adrian’ın Röportajları, Cem Adrian’ın Aşk Sözleri, Cem Adrian’ın Sevgi Sözleri, Cem Adrian’ın Özlü Sözleri, Cem Adrian’ın Güzel Sözleri, Cem Adrian’ın Söylediği Sözler.

Ünlü şarkıcı Cem Adrian’ın röportajlarından ve kendi bestelerinden bazı sözler:

Müziğe aşık ruhlara umut ve ışık sunuyorsunuz. Sonra o güzel insanlar ışığa uçan kelebekler gibi sizden medet umuyorlar. Siz onları sadece “yarıştırıp, karşı karşıya getirip, kırıp, döküp, tüm sevdikleri önünde kaybettirip, incitip bununla para kazanıyorsunuz. Hiçbirinin hayalleri, umutları, geçmişleri ve gelecekleri umrunuzda değil. O koltuklarda utanmazca oturup bunu yapıyorsunuz. Şu fani dünyada insanların umutlarını sömürüp, gözyaşlarıyla beslediğiniz reytinglerden kazandığınız her maddi şeyin hesabını ödemenizi diliyorum. Bu dünyada. O Ses Türkiye etiketi ile atmış olduğu tweet.

600 kişiden 4’ü sıfır almış, bunlardan ikisi sınava gelmediği için almış, diğer ikisi de biri ben, öbürü de bir kızcağız. Onlara göre kulağım duymuyormuş.

Kalabalığı çok sevmiyorum. İstanbul’da yaşadığım süre zarfında duygusuzlaştığımı gördüm.

Ben albümlerin prodüktörlüğünü kendim üstleniyorum zaten. Bu son dört albümde de böyle oldu. Şarkıları kendim yazıyorum, müziklerini kendim yapıyorum çünkü bundan hoşlanıyorum.

Korkmuyorum artık senden gece. Korkmuyorum hiç karanlık. Üzerime gel istersen.

Sokaklarda yanımda dolaşan yağmur. Geceleri başucumda duran yağmur. Avucumda ellerin yerine yağmur. Vur yüzüme vur yüzüme.

Hani bazen benim gibi karanlık seni de korkutuyor mu?

Kim bilir bir gün güneş yine bizim için doğar.

Biz hep kaybeden. Sen aynı sen. Ben aynı ben. Aşk aynı aşk.Cem adrian sozleri

Yalnızlık çağının kalbi kırık çocukları. Yalnızlık o simsiyah ellerinde. Yalandan ninnileriyle büyütüyor bizi.

Ay geceye, sen bana doğarken, üzerime kar, karlar yağarken. Üşümem hiç, aşk sarar beni.

Bin kere öldüysem, bin kere dirildim geldim.

Şarkı susarsa, bir gün yine başlar.

3.14/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺