Cazibenin Efendisi-Kinley MacGregor

The MacAllisters Serisinin 2. Kitabı Claiming the Highlander, Cazibenin Efendisi Çıktı.

Kinley MacGregor takma adı ile yazan Amerikalı kadın yazar Sherrilyn Kenyon’un özgün ismi Claiming the Highlander olan Cazibenin Efendisi romanı 2002 yılında çıkmıştır.

Kinley MacGregor ismi ile yazan Amerikalı bayan yazar Sherrilyn Kenyon, The MacAllisters Serisi kitabının ikinci kitabı İngilizce ismi Claiming the Highlander olan Cazibenin Efendisi romanı Türkiye’de Epsilon Yayınları tarafından yayımlandı.

Epsilon Yayınları’ndan 2015 yılında çıkan Kinley MacGregor’un Cazibenin Efendisi kitabının Türkçe çevirisini Nil Bosna yaptı.

Nil Bosna’nın Türkçe çevirisi ile Türk okuyucularla buluşan Kinley MacGregor’un Cazibenin Efendisi kitabı 344 sayfadan oluşmaktadır.

Kinley MacGregor’un Cazibenin Efendisi kitabından alıntılar:

Yakışıklılığı ve çekiciliğiyle nam salan İskoçyalı savaşçı Braden MacAllister, düşmanlarını tek bir darbeyle yenebilen, kadınları ise tek bir öpücükle eritebilen bir adamdır. Ancak konu Maggie olunca işler biraz değişmektedir.

Maggie, kızıl-kahverengi saçlara ve doğal güzelliğe sahip bir kadındır. Fakat şimdiye kadar hiçbir erkeği etkileyememiş, hatta çeşitli alaylara maruz kalmıştır. Genç kadının kalbinde çocukluğundan beri Braden MacAllister vardır. Braden MacAllister… Kalbini hiçbir kadına açmayan, kadınlarla sadece eğlenen adam… Maggie bunu bildiği için genç ve yakışıklı adama karşı koymayı, onu zihninden uzaklaştırmayı başarabilmiştir. Ta ki Braden onu öpene kadar…Cazibenin Efendisi Kinley MacGregor

Maggie, iki kabile arasındaki savaşı durdurmak için bir plan uygulamış, ama işler daha da karışmıştır. Bu durumu toparlamak için Maggie ve Braden birlikte tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta Maggie için Braden’ı kendinden uzaklaştırmak, onun o dayanılmaz öpücüğüne karşı koymak giderek zorlaşacak, işler kontrolünden çıkacaktır. Belki de genç kadının kaderinde Braden MacAllister’ın karısı olmak vardır…

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺