Carrie: Günah Tohumu Replikleri

Carrie Günah Tohumu Filminin Oyuncuları, Carrie Günah Tohumu Filminin En Güzel Replikleri, Carrie Günah Tohumu Filminin Uyarlandığı Kitap, Stephen King’in İlk Romanının İsmi Nedir, Carrie Günah Tohumu Filminin Konusu, Carrie Günah Tohumu Filminden Sözler, Carrie Günah Tohumu Filmi Hakkında.

ABD yapımı doğaüstü korku filmi olan 2013 yapımı, Carrie: Günah Tohumu filmi Stephen King’in ilk romanı olan Carrie’den uyarlandı.

Amerikalı yazar Stephen King’in ilk romanı olan Carrie 5 Nisan 1974 yılında yayınlandı. İlk kez 1976 yılında sinema filmi olarak uyarlandı ve daha sonraki yıllarda yeni versiyonları çekildi.carrie replikleri

Carrie: Günah Tohumu Filminin Karakterleri Kim Kimi Oynuyor?

Carrie White karakterini Chloe Grace Moretz, Margaret White karakterini Julianne Moore, Sue Snell karakterini Gabriella Wilde, Chris Hargensen karakterini Portia Doubleday, Tommy Ross karakterini Ansel Elgort, Desjardin karakterini Judy Greer, Lizzy karakterini Katie Strain, Nicki karakterini Karissa Strain, Heather karakterini Samantha Weinstein, Tina karakterini Zoe Belkin canlandırmıştır.

Carrie: Günah Tohumu Filminin Konusu: Carrie White okulda arkadaşları tarafından dalga geçilen ve dışlanan ve evde annesinden zulüm gören bir kızdır. Carrie telekinetik güçlere sahiptir ve bunu herkesten gizli bir sır olarak tutar. Mezuniyet balosunda onunla dalga geçen arkadaşlarına bu gücünü nihayet gösterecektir.

Carrie: Günah Tohumu filminden en güzel replikler:

Carrie: Bak beni neye çevirdiniz.

Tommy: Kızlar her zaman fikir değiştirir.

Margaret: Biliyorsun, şeytan asla ölmez.

Carrie: Diğer çocuklar garip olduğumu düşünüyor ama öyle olmak istemiyorum. Başka biri olmaya çalışmalıyım. Çok geç olmadan.

Carrie gunah tohumu replikleriSue: Bir açılmama mı istiyorsunuz? Carrie’nin bir tür gücü vardı ama tıpkı benim gibiydi, sizden biri gibi. Umutları ve korkuları vardı. Ve biz onu zorladık. Ve biri kırılmadan önce, onu ancak bu kadar zorlayabilirsiniz.

Carrie: Ben tüm hayatım boyunca incitildim.

Carrie: İstediğin kadar dua et, anne ama ben gidiyorum.

Margaret: Bu senin hatan değil, Carrie. Benim hatam.

Carrie: Haklıydın anne, bana güldüler anne.

3.4/5 (25)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.