Can Boğazdan Çıkar-Mehmet Ali Bulut

Tıpla İlgili Çok Faydalı Bilgilerin Yer Aldığı Müthiş Bir Kitap; Can Boğazdan Çıkar.

Gazeteci yazar Mehmet Ali Bulut‘un Can Boğazdan Çıkar kitabı ilk baskısını Aralık 2011 yılında çıkmıştır.

Yediğimiz gıdalara ne kadar dikkat ediyoruz? Beslenme alışkanlıklarımız bizi nasıl etkiliyor? Beslenme ile ilgili birçok faydalı bilginin yer aldığı Can Boğazdan Çıkar kitabını mutlaka okumalısınız.

Hayat Yayıncılık etiketi ile raflarda yerini alan Mehmet Ali Bulut‘un Kan Gruplarına Göre Beslenme Tablolu Can Boğazdan Çıkar kitabı 328 sayfadan meydana gelmektedir.

Mehmet Ali Bulut‘un Can Boğazdan Çıkar kitabı Beslenme alışkanlıklarını size yeniden öğreten bir kitap.

Beslenme şeklimiz hasta ediyor. Bir klinikte yapılan ankette ‘’İnsan niçin hasta olur?’’ sorusuna; insanların yüzde yetmiş üçü ‘’Allah sevdiğine hastalık verir!’’ şıkkını işaretlemiştir. Birçok insan hastalığı kaderimizin ya da genetik yapımızın kalıtsal bir sonucu olarak kabul eder. Bu nedenle beslenme şeklimizin bizi hasta edebileceğini aklımıza getirmeyiz! Motorların farklı yakıtla çalıştığı gibi… Hastalıklarımızın büyük bir kısmının yediklerimiz ve içtiklerimizden kaynaklandığı bilimsel anlamda da ispat edilmiştir. Kişilerin mizaçlarına uygun beslenmemesi, hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Yapılan bilimsel çalışmalarda, farklı motorlarda farklı yakıtlar kullanıldığı gibi; insanların da birbirinden farklı mizaç ve yapılara sahip olduğu, alınan gıdayı hazmettirecek enzimin her bünyede aynı güçte ifraz edilmediği belirlenmiştir.

Kan grubunuza göre beslenin. Bugün tüm dünyada, bu yeni bilgiler ışığında yeni bir beslenme tarzı önerilmekte; kişilerin, kan gruplarına (mizaçlarına) uygun beslenmeleri halinde şişmanlık ve hastalık probleminden kurtulacakları savunulmaktadır. Geleneksel tıp daha da ileri giderek her insanın kendine özgü sindirim sistemi ve enzimleri olduğu bilgisinden hareketle, kişiye özel beslenme programları önermektedir. Bilinçli beslenip sağlıklı yaşayın Kendi bünyenize göre bilinçli beslenmenin yol ve yöntemlerini öğrenerek sağlıklı yaşayın.

İhtaf

Bu kitabı,

Cihaz kullanmadan ve kan tahliline gerek duymadan hastalıkların teşhis edilebileceğini bize gösteren Baba Şahbaz’a,

Sağlıklı bir yaşam için, ”sünnet”e uygun yeme içmenin yeterli; hastalanıldığında ise perhiz ve uzun soluklu oruçlarla/açlıklarla vücudu yenilemenin ve yeniden sağlığına kavuşturmanın mümkün olduğunu bize öğreten Aidin Salih‘e,

Hastalanmış ve tedavisi zorunlu hale gelmiş bir insanın, doğal yöntemlerle ve ameliyatlara gerek kalmadan, tamamen bitkisel ilaçlarla tedavi edebileceği fikrini bende yeniden dirilten sevgili kardeşim Dr. Muammer Yıldız’a,

Ve problemlere, hep pozitif yönden yaklaşarak onları benim için yıkıcı olmaktan çıkaran; inandığım takdirde, kendi küllerimden yeniden doğabileceğime beni güvendiren, bana bu yolda ve eserlerimi neşretmede rehberlik eden harika insan eşime ithaf ediyorum…

Mehmet Ali Bulut‘un Can Boğazdan Çıkar kitabından alıntılar:

Bir gün gelir yedikleri insanın tuzağı olur. Hz. Davut

Can Bogazdan cikar Mehmet Ali BulutDomates, dayanıklı ve kütür kütür bir sebze olsun diye köpek balığı geni ile takviye edilmiştir. Keza patatesin baş belası olan bir bakteriye karşı korunması için genetik yapısına akrep geni ilave edilmiştir ki o zararlı haşerat patatese yanaşmasın.

Doğada türler arasında kendi aralarında döllenebilme geçişkenliği (transgen) kısmen vardır ama bu türler, aynı zamanda yapı itibariyle birbirine yakındır. Oysa transgenetik çalışmalarda, yiyecek olarak takdir edilmemiş yani Cenab-ı Hakk’ın yenilmesini murat etmediği organizmaların genleri, yenilecek ürünlerin genleriyle buluşturuluyor ve onları mevcut halinden farklı bir dayanıklılık, görünüm ve tad kazandırılıyor.

3.76/5 (38)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.