Çalgı Çengi İkimiz Replikleri

Çalgı Çengi İkimiz Replikleri

Çalgı Çengi Filminin Devamı Olan Çalgı Çengi Filminin İkincisi Çalgı Çengi İkimiz Filmi Sinemaseverlerle Buluşuyor.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Vizyon Tarihi:

Çalgı Çengi 2 filmi ne zaman vizyona girecek, ne zaman sinemalara gelecek, ne zaman yayınlanacak, ne zaman izleyeceğiz, ne zaman çıkacak diyen merakla bekleyenlere müjde. Çalgı Çengi filminin Devam Filmi Olan İkinci Filmi Çalgı Çengi İkimiz Filmi 2017 Yılında Geliyor.

Ayrıca sitemizde Çalgı Çengi filminin birinci olan Çalgı Çengi filminin en güzel komik repliklerini, sözlerini Çalgı Çengi Replikleri sayfasında bulabilirsiniz.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin gülmek krizine sokan Çalgı Çengi filminin devam filmi olan Çalgı Çengi filminin ikinci filmi Çalgı Çengi İkimiz 2017 yılında vizyona gireceği açıklandı.

Çalgı Çengi İkimiz filminin dağıtımını Pinema’nın üstlenecektir. Çalgı Çengi İkimiz filmi ”TR 40 33 Productions” adlı yapım şirketi çatısı altında çekecektir. Çalgı Çengi İkimiz filminin afişi Volkan Topkaya tarafından tasarlanmıştır.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Yönetmeni Kimdir?

Çalgı Çengi İkimiz filminin yönetmeni ilk filmin yönetmeni de olan Selçuk Aydemir’dir.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Senaristi Kimdir?

Çalgı Çengi İkimiz filminin senaryosu ilk film Çalgı Çengi filminin yönetmenliğini yapmış olan Selçuk Aydemir’e aittir.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Vizyon Tarihi Ne Zamandır?

Çalgı Çengi İkimiz filmi 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Çalgı Çengi İkimiz filminin oyuncusu kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir rol alacaktır. Çalgı Çengi İkimiz filminde oyuncular duyuruldukça bizlerde sitemizde paylaşacağız.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Karakterleri Kimlerdir Kim Kimi Oynuyor?

Çalgı Çengi İkimiz filminde; Gürkan karakterini Ahmet Kural, Salih karakterini Murat Cemcir canlandıracaktır. Çalgı Çengi İkimiz filminde karakterler belli oldukça bizlerde sitemizde paylaşacağız.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Konusu Nedir?

calgi cengi 2 ikimiz replikleriSalih ve Gürkan Ankaralı iki teyzeoğludur. İki kuzen Salih ve Gürkan 6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından, resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilerek yeni maceralar yaşar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a, bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına, hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Çalgı Çengi İkimiz filminin en komik sözleri, replikleri:

Çalgı Çengi İkimiz filminin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz Çalgı Çengi İkimiz filminin replikleri, sözleri sayfamızda paylaşılacaktır.

4.32/5 (128)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺