Çağla Yüksel Kimdir

Bel ve Boyun Ağrılarından Kurtulma Yolları Kitabının Yazarı Çağla Yüksel Kimdir?

Çağla Yüksel 1970 yılında Adana doğdu. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi’nde aldı. Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü 1992 yılında bitirdi.

Uzun süren bel fıtığı hastalığı ile yaşamayı öğrenen Çağla Yüksel fakat neredeyse felçli şeklinde yaşamasına sebep olan bel ağrılarından kurtulamayınca 2006 yılının Mayıs ayında ameliyat olma kararı ile hastaneye yattı. Çağla Yüksel yapılan tetkikler sonucunda bel fıtığı yerine kalp ameliyatı olmak zorunda kaldı.

Çağla Yüksel 2007 yılının Temmuz ayına kadar dayanıklı tüketim malları ve seramik sektöründe, sektörünün söz sahibi birçok marka sahibi şirketlerinde ürün, marka ve pazarlama müdürü olarak çalıştı.

Çağla Yüksel’in Dorn Methodu Eğitimi

Çağla Yüksel daha sonra Dorn Method ile ilgili olarak Thomas Zudrell ile yurt içinde ve yurt dışında teorik ve pratik eğitimler aldı.

Dorn Method International Tarafından Tanınan İlk Türk Eğitmen Çağla Yüksel

Çağla Yüksel; Dorn Method terapist/eğitmenlerin listelendiği listede kayıtlı ilk ve tek Türk olma özelliğine sahiptir. Çağla Yüksel; Dorn Method International tarafından tanınan ilk Türk Eğitmen olarak çalışmaktadır.

Çağla Yüksel T.C. MEB MEM’den beden sağlığı üzerine çalışmalarını arttırmak için, Cilt Bakımı ve Güzellik üzerine 2007 yılında kalfalık yaptı.

Daha sonra 2008 yılında ustalık ardından 2009 senesinde de ”Usta Öğreticilik” belgesi almaya hak kazandı. Çağla Yüksel, T.C. MEB Aydın Üniversitesi SEM tarafından Eğiticinin Eğitimi’ni aldı.cagla yuksel kimdir

Çağla Yüksel Bel ve Boyun Ağrılarından Kurtulma Yolları Kitabını Yayımladı.

Çağla Yüksel 2015 yılında Hayat Yayınları etiketi ile Bel ve Boyun Ağrılarından Kurtulma Yolları adlı kitabını çıkardı.

Çağla Yüksel’in Kitapları:

Bel ve Boyun Ağrılarından Kurtulma Yolları

3.23/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺