Çağla Şikel Sözleri

Çağla Şikel’in Söylediği Sözler, Çağla Şikel’in Okan Bayülgen İle İlgili Sözleri, Çağla Şikel’in Emre Altuğ Hakkındaki Sözleri, Çağla Şikel Emre Altuğ İle Nasıl Tanışmıştır, Çağla Şikel’in Alışveriş Hakkındaki Sözleri.

Bu yazımızda 14 Nisan 1970 doğumlu oyuncu ve manken Çağla Şikel’in sözlerine yer vereceğiz.

Sunucu, manken ve oyuncu Çağla Şikel’in sözleri:

Alışveriş benim için hiçbir zaman para harcamak olmadı. Çok pahalı şeylere sahip olduğunda mutlu olanlardan değilim. Aksine çok beğendiğim bir şeye uygun bir fiyata sahip olursam daha mutlu olurum.

Emre ile Okan Bayülgen’in programında tanıştık. Onu çok ukala ve kendini beğenmiş buluyordum. Öyle görünüyordu artisttir Emre biraz. Yakışıklıdır ama vardır artistliği.

İsmimin karşılığında seksi kelimesini asla kabul etmem. Hiçbir zaman ellerimle göğsümü tutup poz veren biri olmadım. Benim de bikinili fotoğraflarım çıktı ama kumsalda yatıp da poz vermedim.

Burnum biraz yamuk diye gidip estetik olabilirdim ama yaptırmadım. Belki ekranda kötü göründüğünü de gördüm. Ama bu beni hiç rahatsız etmedi. Benim için burun kemiğim değil, ekrandaki ışığım, seyircilere neler vereceğim önemli.Cagla sikel resimleri sozleri

İhtiyacı olana tokat, olmayana tatlı bir hatırlatma olsun. Allah hepimizi bildiği gibi yapsın.

Bu konuyla ilgili espri yapman hiç hoş değil. Önce kendine bakacaksın sonra konuşacaksın. Benim burada asabımı bozmayacaksın, tepeminin tasını attırmayacaksın. Alişan’ın 36 yaşında iki çocuklu dul bir bayansın sözü üzerine.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺