Bütün Renkleriyle Aamir Khan-Pradeep Chandra

Aamir Khan Hayranların Müjde! Aamir Khan‘ın Hayat Hikayesinin Anlatıldığı Bütün Renkleriyle Aamir Khan Kitabı Artık Türkçe.

Bollywood’un dünyaca ünlü yıldızı Aamir Khan hakkında kitaplar arayanlar, Aamir Khan hayranları, Aamir Khan‘ın hayat hikayesini merak edenler, Aamir Khan‘ın sinema girişi nasıl ünlü olduğu gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabını kesinlikle okumalı.

Özgün adı Aamir Khan: Actor, Activist, Achiever olan Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabı ilk kez 1 Ekim 2014 tarihinde okurlarla buluştu.

Aamir Khan’ın biyografisini anlatan Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabı Aamir Khan hayranlarının okuması gereken bir kitap.

Şöhreti Hindistan sınırlarını aşmış dünyanın birçok ülkesinde hayranları olan Aamir Khan‘ın ülkemizde de birçok hayranı vardır.

Aamir Khan‘ı hayat hikayesini, sinema sektörüne nasıl girdiğini, Aamir Khan‘ın özel hayatı ile ilgili birçok bilginin yer aldığı Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabı yayımlanır yayımlanmaz Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi olan Aamir Khan‘ın hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabı Türkiye’de 2016 yılının Ekim ayında Türkçe olarak okurlarla buluştu.

Martı Yayınları tarafından 2016 yılında yayımlanan Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabının Türkçe çevirisini Nihan Çevirgen yapmıştır. Nihan Çevirgen’in Türkçe çevirisini yaptığı Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabının sayfa sayısı 336 sayfadır.

Pradeep Chandra’nın Bütün Renkleriyle Aamir Khan kitabından alıntılar:

”Bütün Renkleriyle Aamir Khan” kitabı usta aktörün hayranlarına bir armağanı olabilir mi?

Yazar Pradeep Chandra çok yönlü ve uzun süren bir çalışma sonucunda ortaya koleksiyonluk bir kitap çıkarmıştır.

aamir-khan-kitabi-pradeep-chandraBollywood’un ‘’üç Khan’’ından biri olan Aamir Khan sinema sektörüne çok küçük yaşta, babasına karşı gelerek başlamıştır. Yaşadığı bütün zorluklara rağmen ailesinin yüzünü hiç kara çıkarmamıştır.

Müthiş bir azim ve çabayla oynadığı her role aylarca hazırlanan Aamir Khan sektörde en çok iş disipliniyle takdir toplar. Medyada, yaşadığı aşklarla değil başarılarıyla var olur. Toplumsal sorunlara da el atan Aamir Khan, hiç kimsenin kolay kolay adım atamayacağı bir programla halkını bilinçlendirmeye çalışır.

Rengârenk kişiliğiyle bir gökkuşağını andıran Aamir Khan‘ın hayatına farklı bir pencereden bakmaya hazır mısınız?

2.73/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺