Büşra Yılmaz 4N1K Kitap Özeti

Wattpad Fenomenlerinden Büşra Yılmaz‘ın En Çok Okunan Kitaplarından 4N1K Romanının Özeti.

Büşra Yılmaz‘ın kitap olarak yayımlanan ilk romanı olan 4N1K kitap olarak yayımlanır yayımlanmaz en çok satan kitaplar arasında yer aldı.

Wattpad’ta milyonlarca okunan hikayelerden birisi olan Büşra Yılmaz’ın 4N1K hikayesi özellikle genç okuyucular tarafından büyük bir beğeni topladı. Çok okunan wattpad hikayelerinden 4N1K romanı kitap olarak yayımlandıktan sonra büyük bir çıkış yaptı ve Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı çok satan kitaplar arasında yer alıp kitapseverlerin ilgisini çekerek kitap halinde de büyük bir başarı sağladı.

Genç yazar Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı kısa sürede çok satanlar listesinde yer alması kitapseverler tarafından Büşra Yılmaz’ın tanınırlığını arttırdı. Wattpad’ın en çok okunan hikâyelerinden olan 4N1K hikayesini okuyanlar wattpad okurları Büşra Yılmaz’ın 4N1K hikayesinin kitap olmasına bir hayli sevinmişlerdi. Şimdi Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabının film olacağı yönünde haberler var.

Büşra Yılmaz’ın 4N1K kitabı hakkında biraz bilgi verdikten şimdi Büşra Yılmaz’ın 4N1K romanının karakterleri kimlerdir, konusu nedir, özetini okuyup öğrenelim.

Ayrıca Büşra Yılmaz‘ın 4N1K hikayesinin özetini paylaşmadan önce Büşra Yılmaz‘ın 4N1K kitabının en güzel sözlerini, alıntılarını sitemizde 4N1K-Büşra Yılmaz sayfasında bulabilirsiniz.

Büşra Yılmaz‘ın 4N1K Kitabının Özeti:

Yaprak, Ali, Oğuz, Gökhan ve Sinan küçüklükten beri çok yakın arkadaşlardır. Yaprak sıradan bir kız çocuğu iken birlikte büyüdüğü dört erkek arkadaşı nedeni ile diğer kızlardan farklı bir kız olarak büyür. Dört erkek arkadaşı ile büyüyen Yaprak aşktan uzak kalmıştır.

Bir gün Yaprak annesinin kendisi için almış olduğu elbiseyi değiştirmek için annesinin elbise almış olduğu mağazaya gider. Barış adında bir genç ile mağaza da karşılaşır. Barış, Yaprak’tan kız arkadaşına elbise alacağını ve elbiseyi Yaprak’ın denemesine rica eder. Yaprak, Barış’ın ısrarına dayanamayıp elbiseyi dener. Ertesi gün Yaprak’ın evine dün denediği elbise bir paket ile gelir.

busra yilmaz 4n1k ozetYaprak, hediyeden sonra okulda Barış ile karşılaşır. Barış kendinden bir emin halde bana aşık olacaksın tavırları ile Yaprak iyice sinirlenir. Küçüklüğünden beri dört erkekle büyüyen Yaprak, tabi ki bu durum karşısında biraz sert tepki verir ve Barış’a kafa atar.

Barış’ın bu durumuna dört erkek arkadaş bir hayli sinirlenir. Yaprak’ın durumu özellikle de Ali’yi çok sinirlendirir ki çünkü Ali, Yaprak’a âşıktır fakat bir türlü söylememiştir. Yaprak’ı kaybetme endişesi ile Ali bunu Yaprak’tan hep gizlemiştir.

Hikayemiz böyle başlıyor. Yaprak’ın aşk ile yüzleşmesi. Romanı okurken hikaye; yer yer sizi güldürecek, yer yer sizi duygulandıracak.

4.02/5 (82)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Ben dedi ki:

    Çok teşekkür ederim güzel bi özet olmuş❤❣❤❤

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺