Burhan Kuzu Sözleri

Burhan Kuzu’nun Tweetleri, Burhan Kuzu’nun Vladimir Putin İle İlgili Sözleri, Burhan Kuzu’nun Vladimir Putin Hakkındaki Tweetleri, Burhan Kuzu’nun Vladimir Putin Hakkındaki Sözleri, Burhan Kuzu’nun Söylediği Sözler, Burhan Kuzu’nun IŞİD Hakkındaki Sözleri, Burhan Kuzu’nun DAEŞ Hakkındaki Sözleri, Burhan Kuzu’nun Rusya İle İlgili Sözleri Tweetleri.

Bu yazımızda özellikle Twitter üzerindeki yapmış olduğu paylaşımlar ile geniş yankı uyandıran Burhan Kuzu’nun sözlerine yer vereceğiz.

Burhan Kuzu, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bir anda gündeme oturdu. Özellikle Vladimir Putin hakkında tweetleri sosyal medyada ve haberlerde geniş yankı uyandırdı.

Türk hukukçu, siyasetçi ve Ak Parti milletvekili olan Burhan Kuzu’nun sözleri:

Rusya DAEŞ petrolünü Suriye’ye pazarlıyor. Fakat suçu bize atıyor puşt. Putin’in ‘’Türkiye IŞİD’le petrol alışverişi yapıyor’’ sözlerine üzerine attığı tweet.

Aslında ben o tweet’i, gece yarısı ikide attım. Biraz yorgun ve uykuluydum. Aslında sonunu Bush diye bitirmeyi planlıyordum. Gönderdikten sonra fark ettim, ama çok geçti. Türkiye ile Rusya arasında yaşanan kriz üzerine Twitter hesabından attığı ”Rusya DAEŞ petrolünü Suriye’ye pazarlıyor. Fakat suçu bize atıyor puşt.” tweet ile ilgili olarak.

Rusya özür bekliyormuş! Bak hele; Ne demişler yavuz hırsız ev sahibini bastırır. Haneye tecavüz eden sensin Türkiye değil ki be Rusya.

Burhan Kuzu resimleri SozleriIŞİD üyelerinin %20’si Harvard mezunuymuş. Yüksek lisans ve doktoralı var. Demek ki tahsil terörist olmayı engellemiyor. Doğru din eğitimi şart.

Gebertilen Teröristlerin muayenesi mutlaka yapılmalıdır. Görülecektir ki,önemli bir bölümü sünnetsiz.Uyan Kürt kardeşim ne olur uyan artık.

Çözüm sürecinin bir başlangıcı var bir de gelişme süreci var.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺