Burak Yılmaz Sözleri

Burak Yılmaz’ın Futbol Sözleri, Burak Yılmaz’ın Spor İle İlgili Sözlri, Burak Yılmaz’ın Galatasaray Hakkındaki Sözleri, Burak Yılmaz’ın Unutulmaz Sözleri, Burak Yılmaz’ın Didier Drogba İle İlgili Sözleri, Burak Yılmaz’ın Cristiano Ronaldo Hakkındaki Sözleri.

Türk Milli Takımı’nın oyuncusu olan Burak Yılmaz Türkiye’de dört büyüklerde forma giymiştir. Forvet mevkiinde futbol oynayan Burak Yılmaz, Çin Süper Ligi futbol takımlarından, Beijing Guoan takımında forma giymektedir.

Burak Yılmaz’ın sözleri:

West Ham ve İtalya’dan da teklifler almıştım. Ancak sezon başında kulübüm West Ham’ın yüksek teklifini kabul etmedi ve takımda kaldım. Daha sonra Çin’den 8 milyon euro teklif geldi ve yönetim bunu kabul etti. İki taraf için de hayırlı oldu. Hem attığım gollerle hem de kulübüme para kazandırarak ayrıldığım için çok mutluyum.

Allah kimseyi Drogba ile çarpıştırmasın. Galatasaray-Akhisar maçında Drogba’yla çarpışmasını anlatırken.

Sergen abiden sonra bu noktaya yükselen 2. futbolcu oldum. Ama ben Sergen abi kadar iyi değilim. Yine de onun unvanına eriştiğim için mutluyum. 4 büyüklerde oynayan 2. futbolcu olması üzerine.

Herkes beni Ronaldo ile karşılaştırıyor. Ancak ne ben ne de takım arkadaşlarım böyle bir kıyaslama yapıyoruz. Ronaldo çok büyük bir yıldız. Kendimi onunla kıyaslamak gibi bir ukalalık yapmıyorum. Ronaldo dünyanın en büyük futbolcularından. Öyle büyük bir yıldızın yaptıklarını benim de yapıyor olmam, biraz olsun onunla yarışıyor olmam bana gurur veriyor. Ona karşı oynayacağım için de ayrı bir heyecan yaşıyorum.

Galatasaray’a transferimde sorunlar olmuştu. İyi ki de Galatasaray’a gelmişim. Kıymetli bir şampiyonluk yaşadık. Taraftarlara bir mesaj vermek istiyorum. Bu goller sizinle güzel.

Drogba çok büyük bir oyuncu. Drogba tartışılamaz bir isim. Onunla oynamak gurur verici olacak. Camiamıza ve Türk futboluna Drogba’yı kazandıran herkese teşekkür ediyoruz. Çünkü bize onunla oynama ve yarışma fırsatı verdiler. İnşallah yararlı olacaktır. Bizim de ondan öğreneceğimiz şeyler vardır.

3.13/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺