Burak Timorci Sözleri

Burak Timorci’nin Hergelekon Sözleri, Burak Timorci’nin Tiyatro Sözleri, Burak Timorci’nin Söylemiş Olduğu Sözler, Burak Timorci’nin Kurtlar Vadisi Hakkındaki Sözleri, Burak Timorci’nin Resimleri, Kurtalar Vadisi Savcı Kimdir, Burak Timorci’nin Sinema Sözleri, Burak Timorci’nin Film Sözleri, Burak Timorci’nin Oynadığı Filmler, Burak Timorci’nin Hayatı, Burak Timorci’nin Oynadığı Tiyatro Sahneleri, Burak Timorci Hakkında.

Bu yazımızda sizlere popüler dizi Kurtlar Vadisi’nde savcı karakterini canlandıran Burak Timorci’nin sözlerini paylaşacağız. Burak Timorci’nin sözlerini paylaşmadan önce kısaca Burak Timorci’ni tanıyalım. Burak Timorci Kimdir?

Burak Timorci 03 Eylül 1969 İstanbul doğumludur. Liseyi bitiren Burak Timorci iş hayatına atılmış ve 2007 yılında tiyatro hayatına girmiştir. Hergelekon ve Kayıp Koca adlı tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Türkiye onu Kurtlar Vadisi dizisinde savcı rolü ile tanımıştır.

Kurtlar Vadisi dizisinde savcı rolünü canlandıran tiyatro ve sinema oyuncusu Burak Timorci’nin sözleri:Burak Timorci Sozleri

Hergelekon’da da Kurtlar Vadisi’nde olduğu gibi Savcı Zekeriya Öz karakteri vardı. Diyaloglar yine soruşturmalar ve gözaltına alınan insanların sorgulanmalı üzerineydi. Fakat hem isminden dolayı hem de içeriğindeki sorgulama sahneleri nedeniyle oynayacak sahne bulmakta güçlük çektik. 5 yıl sonra en çok izlenen diziye de böyle bir rol eklendi ve beni uygun gördüler.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.