Burak Özçivit Sözleri

Burak Özçivit’in Sözleri, Burak Özçivit’in Söylemiş Olduğu Sözler, Burak Özçivit’in Yakışıklılık Hakkındaki Sözleri, Burak Özçivit’in Özlü Sözleri, Çalıkuşu Kamran’ın Sözleri, Burak Özçivit’in Resimleri, Burak Özçivit’in Sevmek İle İlgili Sözleri, Burak Özçivit’in Aşık Olmak İle İlgili Sözleri.

Çalıkuşu dizisinin Kamran’ı yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in sözleri:

Ben zaten daha önce Muhteşem Yüzyıl‘daydım. Muhteşem Yüzyıl‘da olduğum için, Muhteşem Yüzyıl‘dan sonra ne yaparım diye düşünüyorduk o yüzden temsili uzun süredir hazırlandığı Çalıkuşu vardı. Bir iki projesi daha vardı fakat benim tercihim Çalıkuşu’ndan yana oldu. Çünkü bayanların tercih ettiği bir iş olduğu için, ben de o odaklı yürümek üzere bir şeyler düşündüm. Çünkü bayanlar çok önemli yani, onlara yönelik bir işler yaptığımızda çünkü karşılığı çok daha etkili oluyor, çok daha uzun soluklu oluyor.

Benim için Güzellik, yakışıklılık hiçbir şekilde kıstas değil. Bütüne bakıyorum. İyi bir adam mıyım? Bence önemli olan o!

Âşık olmak çok özel bir şey olduğundan onu bir şeyin etkilemesine ya da engellemesine izin vermem ben. Her zaman âşık olamazsınız. Âşık olmak salisenin içindeki dev alevler gibi; sevmekse yanan bir mum. İkisi de ateş, baktığınızda aslında ama salisenin içindeki görkem çok başka.burak ozcivit sozleri

Benim en büyük korkum sevdiklerimi kaybetmektir. Ben çok korkak bir adamımdır. Kendimle ilgili korkularım var benim.

Hiçbir şeyden korkmam diyen adam yalancıdır. Korkmak insanı canlı tutar.

3.8/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺