Bülent Uygun Sözleri

Bülent Uygun’un Unutulmaz Sözleri, Bülent Uygun’un Manchester United Hakkındaki Sözleri, Bülent Uygun’un Futbol Hakkındaki Sözleri, Bülent Uygun’un Söylediği Sözler.

Fenerbahçe forması ile gol kralı olan Türk futbolunun unutulmaz futbolcularından, teknik direktör Bülent Uygun’un sözleri:

Manchester United’ın 40 yıldır evinde yenilmediğini söylüyorlar. Yenilmezler tabii daha önce Fenerbahçe ile hiç oynamamışlar.

Yurt dışında futbolcularla bir araya geldiğimde oturur konuşurum. Bakarım bir şişe içki içiyorsa durum kötü, 1 kadeh içiyorsa bir şey yok.

Gidiyor bir takımın yönetiminde olan belediyeci futbolcu alıyor geliyor. Adamın uzmanlık alanı foseptik çukuru. Alıp geldiği futbolcu da foseptikten çıkmış gibi. Bir ara 1 milyon 200 bin Avro verip Graf diye futbolcuyu alıp getirdiler.Bulent Uygun futbol hakkinda Sozleri

Sigara içmem, çünkü dayım her sigara almaya gönderdiğinde 7 kilometre yürürdüm. Onun için başından beri nefret ederim.

UEFA Kupası’nı, Şampiyonlar Ligi Kupası’nı kaldırmak istiyorum. Milli takımla büyük başarılar yakalamak istiyorum. Türkiye’de ekol sorunu var. İtalya’nın, Almanya’nın, İngiltere’nin, Brezilya’nın ekolü var. Bizde ise sistemsizlik sistem. Ekolümüz yok.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.