Bu da Geçer Ya Hu-Ferudun Özdemir

Bu da Geçer Ya Hu Kitabının Yazarı Kimdir, Ferudun Özdemir’in Bu da Geçer Ya Hu Kitabının Konusu, Ferudun Özdemir’in Bu da Geçer Ya Hu Kitabını Oku, Ferudun Özdemir’in Bu da Geçer Ya Hu Kitabından Sözler, Ferudun Özdemir’in Bu da Geçer Ya Hu Kitabı Hakkında.

Ferudun Özdemir’in Az Kitap tarafından yayımlanan Bu da Geçer Ya Hu kitabı 2015 yılında çıktı.

Az Kitap’tan çıkan Ferudun Özdemir’in Bu da Geçer Ya Hu kitabı 320 sayfadan oluşmaktadır.

Ferudun Özdemir’in Bu da Geçer Ya Hu kitabından alıntılar:

Gam çekme, endişe etme Allah var…

Sarmışsa etrafını dertten duvarlar; bil ki bu da geçer Ya Hû! Dertlerin kalbinde en onulmaz yaralar açmışsa; unutma ki bu da geçer Ya Hû! İçinden çıkılmaz sokaklarda mahrum kalıp gözyaşı döküyorsan eğer; hatırla ki bu da geçer Ya Hû! Aşkın imkânsız girdaplarında çırpınıyor ve acı çekiyorsan eğer; umut et ki bu da geçer Ya Hû! Kırdılarsa seni, ezip geçtilerse eğer; Rabb’inin merhametine sığın, bu da geçer Ya Hû! Seni kıranlar, seni üzenler, güç ve kuvvete sahip olup zalimlik yapanlar, bilsinler ki elbet bu da geçer Ya Hû! Her varlık, her olay ve başına gelen her şey birer gölgeden ibarettir. Hiçbir şey kalıcı değil, dertlerin dahi… Sen Rabb’ine sığın ve O’nun sonsuz rahmetinden iste! Umudunu hiç kaybetme, zira derdi veren Allah (c.c.) dermanını da yaratmıştır.Bu da Gecer Ya Hu Ferudun ozdemir Unutma ki mum alevinde titreşen gölgeler gibidir dertlerin…

Güneş doğduğunda hepsi kaybolur, yerini aydınlık alır. Buna inan ve de ki: “Bu da geçer ya Hû.” Çünkü Allah var problem yok!

Zor diyorsun, zor olacak ki imtihan olsun. Derdin ne olursa olsun, umudun her zaman Allah olsun.

4.17/5 (12)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.