Britney Spears Sözleri

Britney Spears’ın En Güzel Resimli Sözleri, Britney Spears’ın Söylediği Sözler, Britney Spears’ın Justin Timberlake Hakkındaki Sözleri, Britney Spears’ın Adele Hakkındaki Sözleri, Britney Spears’ın Demi Lovato İle İlgili Sözleri, Britney Spears’ın George Bush İle İlgili Sözleri, Britney Spears’ın Müzik Sözleri, Britney Spears’ın Albüm Sözleri, Britney Spears’ın Özlü Sözleri, Britney Spears’ın Anlamlı Sözleri, Britney Spears’ın Tam Adı Nedir, Britney Spears Hakkında.

Tam adı Britney Jean Spears olan Amerikalı pop müzik sanatçısı, dansçı ve sinema oyuncusu Britney Spears’ın sözleri:

Justin Timberlake her şeyim ve bir insanda daha ne isteyebilirsin ki? Justin tatlı, harika. Justin anlayışlıdır. O benim ben de onun ve bu durum çok hoş.

Adele’in sesi müzik sektöründeki hiçbir sese benzemiyor. Duygularınız ortaya çıkartıyor. Onun birçok türdeki şarkısı beni kendimden geçiriyor. Şarkıcı Adele için.

Her zaman kuzenimi ararım çünkü biz çok yakınız. Biz kardeş gibiyiz ve biz birbirimize yakınız çünkü annelerimiz de kardeş.

Ben eskiden aşkın ömür boyu sürebileceğini düşünürdüm, ama artık bu konudaki düşüncelerim çok değişti. Justin’den sonra anladım ki, insanlar gibi aşk da değişebiliyormuş.

Bence hala temiz yaşıyorum. Eve gidip seks partileri vermiyorum. Her zaman olduğum aynı kişiyim ben.

Demi genç olsa da çok yönlü biri. Benden daha havalı! Demi Lovato için.

Dürüst olmak gerekirse biz başkanımızın yaptığı bütün kararlarda ona güvenmeli ve destek olmalıyız, olabilecek şeylere güvenmemiz gerek. George Bush hakkında.

Her gece bir kitap okurum ve aklım beni strese sokan şeyleri düşünmeyi durdurur.

Kimseye açamadığım üzüntülerim, heyecanlarım var. Sırlarımı şarkı sözü yazarak hayranlarıma açıyorum.

Moralimi bozacak ya da uyumamı engelleyecek bir olay yaşadığım bir günün akşamı, uyumam imkânsızdır.Britney Spears resimli sozleri

Saçlarım daha kalın olsun isterdim ve dişlerimin daha hoş olmasını. Ayaklarım gerçekten çok çirkin. Kulaklarım da daha küçük olsun isterdim. Ve burnum da biraz daha küçük olabilir.

Şirinler hayranıyım. Şirinleri çok seviyorum.

Yaşlandıkça daha bilge oluyorum.

1/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.