Bridgit Mendler Sözleri

Bridgit Mendler’in Save the Children’s Hakkında Sözleri, Bridgit Mendler’in Çocuklar Hakkındaki Sözleri, Bridgit Mendler’in Özlü Sözleri, Bridgit Mendler’in Şarkı Sözleri, Bridgit Mendler’in Müzik Sözleri, Bridgit Mendler’in Kısaca Hayatı, Bridgit Mendler’in Resimleri, Bridgit Mendler’in Güzel Sözleri, Bridgit Mendler’in Hurricane Sözleri, Bridgit Mendler’in Hayvanlar Hakkındaki Sözleri.

Dünyaca ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan Bridgit Mendler, 18 Aralık 1992 tarihli doğumludur. Bu yazımızda Good Luck Charlie Türkçe’ye İyi Şanslar Charlie olarak çevrilen dizi de rol almış olan Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Bridgit Mendler’in söylemiş olduğu sözleri paylaşacağız.

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Bridgit Mendler’in sözleri:

Şu an burada ‘’Save the Children’s’’ (Çocukları Koruyalım )derneğinin düzenlediği dünya maratonunda, yer almaktan dolayı çok heyecanlıyım çünkü gerçekten harika zaman geçiriyorum. Buraya eğlenmeye, aynı zamanda çocuklara yardım etmeye ve tabi ki de Amerika’da ve dünyanın her tarafında daha iyi ve sağlıklı bir yaşam sürülmesine katkıda bulunmak için buraya geldim… Save the Children’s’ derneğinin düzenlediği dünya maratonu etkinliğinde söylediği söz.Bridgit Mendler Sozleri

Hayvanları seviyorum, insanlar onlara eziyet etmeden önce onları da Tanrı’nın var ettiğini düşünmeliler.

”Hurricane” benim için çok özel çünkü çok duygusal bir şarkı. O şarkıyı yazdığımda çok duygusal bir zaman geçiriyordum.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.