Boşanırken-Elif Kask

Boşanırken Romanının Yazarı Kimdir, Elif Kask’ın Kitapları, Elif Kask’ın Boşanırken Kitabını Oku, Elif Kask’ın Boşanırken Kitabından Sözler, Elif Kask’ın Boşanırken Kitabını Resimli Sözler Alıntılar, Elif Kask’ın Boşanırken Kitabının Konusu, Elif Kask’ın Boşanırken Kitabının Özeti, Elif Kask’ın Boşanırken Kitabı Hakkında.

Elif Kask’ın Boşanırken aldı kitabı 2015 yılında Alfa Yayıncılık tarafından yayımlandı.

Alfa Yayıncılık’tan çıkan Elif Kask’ın Boşanırken kitabı 248 sayfadır.

Adalet yoksa ve biz de onu kalkıp kendi ellerimizle getirmeye çalışırsak neler olabilir? sorusunun etrafında kurgulanmış çok güzel bir roman.

Elif Kask, kendi yaşadıklarından etkilenerek kaleme aldığı romanı Boşanırken’de Amerika’daki yargı sistemini sorguluyor. Elif Kask’ın Boşanırken adlı romanı; gerçek olaylardan kurgulanarak yazılmış bir gerilim romanıdır. Elif Kask’ın Boşanırken romanında; adalet sisteminin sorgulandığı romanda, birbiri ardına işlenen cinayetler, aşk ve gerilim kolkola gezmekte. Nefesinizi tutarak okuyacağınız Elif Kask’ın Boşanırken romanında tempo hiç düşmek bilmiyor.

Elif Kask’ın Boşanırken kitabından alıntılar:

Bir cinayet asla sadece bir cinayetten ibaret değildir.

Adaletten ve vicdandan yoksun kanun ve kurallara karşı işlenen suç, suçlu değil kahraman yaratır.

Boşanırken gerçek olaylardan kurgulanarak yazılmış bir gerilim romanı. Adalet sisteminin sorgulandığı romanda, birbiri ardına işlenen cinayetler, aşk ve gerilim kol kola… Nefesinizi tutarak okuyacağınız romanda tempo hiç düşmüyor.

Manhattan Adası dünyayı yöneten güçlü ve zengin beyaz adamların yaşadığı yerdir. Bu küçük adada yaşayan ve dünyayı yöneten beyaz adamlara karşı olmak Amerikan Başkanı’nın bile haddi değildir. Hâkim Merle de sırtını onlara dayamıştır.Bosanirken kitabi Elif Kask

Eşinden boşanmak için adalet mücadelesi veren Naz, hayatları bu yasa tanımayan hâkim tarafından uçuruma sürüklenmiş 400 kadını çevresinde toplayarak mücadeleye etmeye karar verir. Sonrasında Hâkim Merle, ona destek olan senato üyesi, kadınların hayatlarını karartan, onlara ve çocuklarına en büyük kötülüğü yapan statü sahibi eşleri sırasıyla gizemli cinayetlere kurban gitmeye başlar. Derken olayı çözmekle yükümlü dedektifimiz ve merhametli bir mafya lideri çıkar sahneye. Bu iki gizemli adam, her şeye sahip olan Naz’ın kalbinin kara sularına girebilmek için sınırı kana boyamayı göze almışlardır. Cinayetleri Adalet Tanrıçası üstlenmiştir fakat o tanrıça kimin içindedir?

2.93/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺