Bir Yudum Sevgi-Aslıhan Akagöz

Aslıhan Akagöz’ün Bir Yudum Sevgi Romanı Çıktı.

Yazar Aslıhan Akagöz’ün Bir Yudum Sevgi kitabı Gitane Kitap etiketi ile raflarda yerini aldı.

Gitane Kitap tarafından 2016 yılının Nisan ayında çıkan Aslıhan Akagöz’ün Bir Yudum Sevgi romanı 456 sayfadan oluşmaktadır.

Senden Bebek İstiyorum, Hasret Rüzgarları, Çirkin Güzel 1, Çirkin Güzel 2 Aşka Uyanış romanları ile tanıdığımız Aslıhan Akagöz bu kez 2016 yılında çıkan yeni kitabı Bir Yudum Sevgi romanı ile karşımıza çıkıyor.

Aslıhan Akagöz’ün Bir Yudum Sevgi kitabından alıntılar:

Hayatımızda yaptığımız bazı tercihler bizi hiç beklemediğimiz bir yola sürükleyebilir… Sevgi’nin de yolu, yapmak zorunda olduğu bir tercih sonucu hiç bilmediği bir yere, hiç tanımadığı insanların yanına düşmüştü. Her genç kız gibi günün birinde âşık olduğu bir adamla evlenmeyi dilerken, kendisini ansızın Afyonlu genç bir iş adamı olan Fırat Yaman’ın eşi olarak buldu Sevgi.

Fırat’ın ise tek bir isteği vardı bu hayattan: Yıllar süren yalnızlıktan sonra kendisine tekrar bir can yoldaşı bulabilmek… Genç adam aynı zamanda çok küçük bir yaşta annesiz büyümek zorunda kalan, yüreği yaralı oğluna gerçek bir yuva verme arzusuyla doluydu. Ortak bir tanıdıklarının araya girmesiyle ise Sevgi’yi tanımıştı.Bir Yudum Sevgi Aslihan Akagoz

Yaptıkları bu evlilikten her ikisinin de fazla bir beklentisi yoktu. Sevgi, hem kendisinin hem de hasta annesinin geleceğini güvence altına almak isterken, Fırat’ın da başlıca amacı oğlunun anne sevgisini biraz da olsa tadabilmesiydi.

Peki ya ‘Aşk’ bu evliliğin neresindeydi?

‘Bir Yudum Sevgi,’ bir ömrü beraber geçirmeleri için yeterli olacak mıydı?

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺