Bir Günah Gibi-Burcu Büyükyıldız

Wattpad’in En Çok Okunan Türk Yazarlarından Burcu Büyükyıldız’ın Bir Günah Gibi Wattpad Hikayesi Kitap Oldu.

Aşk Her Şeyi Affeder Mi?, Çilek Mevsimi kitapları ile tanıdığımız Burcu Büyükyıldız’ın Bir Günah Gibi romanı Ephesus Yayınları etiketi yayımlandı.

Burcu Büyükyıldız’ın Bir Günah Gibi kitabı Ephesus Yayınları’ndan 2015 yılının Nisan ayında çıktı.

Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Burcu Büyükyıldız’ın Bir Günah Gibi kitabı 640 sayfadan oluşmaktadır.

Aşk ile özgürlük arasında sıkışmış bir kadın… Güçlü ve istediğini almaya kararlı bir adam… Ve tek bir bakışla başlayıp yüreklere sızan tutku dolu bir aşk… Onlar farklı hayatların, farklı dertlerin, farklı mekânların insanlarıyken tek bir prangayla birbirlerine bağlanmışlardı. Sonsuz, yemyeşil bir rüyanın içine adım attıklarında, hayatlarında varlığını hissettikleri eksiğin de ne olduğunu anlamışlardı. Sarp, isteyebileceği her şeye sahip, başarılı ve kendini tek gecelik ilişkilerde bulan bir adam olsa da tüm inkârına rağmen ruhuna tek bir kadın dokunmuştu. Kâbus gibi bir hayatın içinde özgür olabilmek adına inancını korumaya çalışan Ela ise mutluluğu tutku dolu bir tutsaklığın içinde bulmuştu. Kalplerindeki sızı onlara sert bir kışın ardından baharı getirirken, güçlü bir adam elleriyle umut dolu bir aşk yaratacaktı. Yeşil gözlerinin ardına hüznünü saklayan kadın ise o andan itibaren kendini doğru ve yanlışın tam ortasında bulacaktı. Tüm yaşananlara, yapılan fedakârlıklara ve çılgınlıklara rağmen Ela, tutku dolu bir aşkın alevlerinde yanmayı kabul edecek, Sarp’a bir şans vermeyi göze alabilecek miydi? Sonunda birbirlerine esir olduklarında, önlerine çıkan engelleri aşacak gücü kalplerinde bulabilecekler miydi?

Burcu Büyükyıldız’ın Bir Günah Gibi kitabından alıntılar:

İlk görüşte aşka umutla inanlara… İlk görüşte aşkın büyüsüne kapılanlara… Ve yüzyıllardır anlatılan, yaşanan ve sonsuza dek varlığını koruyacak olan aşk’ı bekleyenlere… Bir de… Umudum, ilk görüşte aşkıma… İlk aşkım, sonsuz aşkıma.

Ve özgür olmak, aşktan ve kalbinde yarattığı bu amansız heyecandan daha çekici geliyordu.

Ela da hayatına aşkı misafir etmesi halinde nasıl hissedeceğini düşünmeden yapamıyordu.

Zifiri karanlık gece boğazın berrak, göz alıcı güzelliğini bir çarşaf misali örtüyor, geriye yalnızca simsiyah, insanı içine çeken görüntü bırakıyordu.

Ben senin için zorba da olurum, önemi yok. Ancak sen, yalnızca senin zorban olduğumu ve çok yakında senin de bana ait olacağını kavra. Hala dudaklarımda olan tadın var ya… İşte o tadın bundan sonra hayatın boyunca yalnızca bana özel olacağını sakın unutma.

Ela bu adamın her şeyine aşıktı. Ama her şeyden önce sevişine, aşkına aşıktı. Öyle güzel seviyordu ki Sarp, Ela onun sevgisinden de, onu sevmekten de an bile vazgeçmeyeceğinin farkındaydı.Bir Gunah Gibi Burcu Buyukyildiz

Elindeki son bulaşığı da kurularken her akşam olduğu gibi bir kez daha düşüncelerin esiri olduğunun farkındaydı. Daha özgür ve değerli olduğundan emin olacağı bir hayata özlem duyduğunu hissediyordu. Hatta bazen bununla da kalmayıp, kendisini kar suyu misali eriyerek içine sızan o düşünceyle çevrili buluyordu. ‘Aşk’ diye fısıldıyordu ruhu sessizce… Ve Ela kendisini aşkı hayal ettiği, arzulu bir şekilde iç çektiği, bunun düşüncesiyle uykuya yattığı gecelere teslim ediyordu…

3.5/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.