Bir Buket Aşk-Debbie Macomber

Küçük Mucizeler Dükkanı‘nın Yazarı New York Times Bestseller Yazarı Amerikalı Kadın Yazar Debbie Macomber‘den Bir Buket Aşk Romanı.

Blossom Street Serisi’nin 10. romanı özgün adı Blossom Street Brides olan ve Türkçeye Bir Buket Aşk olarak çevrilen Debbie Macomber’ın aşk kokan güzel romanını çok seveceksiniz.

Debbie Macomber’in Bir Buket Aşk romanı Epsilon Yayınları etiketi ile 2016 yılında çıktı.

2016 yılının Ocak ayında çıkan Debbie Macomber’ın Bir Buket Aşk kitabının Türkçe çevirisini Nil Bosna yapmıştır.

Nil Bosna’nın güzel Türkçe çevirisi ile yapılan Debbie Macomber’in Bir Buket Aşk kitabı 399 sayfadan oluşmaktadır.

Debbie Macomber’in Bir Buket Aşk kitabından alıntılar:

Kusursuz bir düğün yapmak sonsuza kadar mutlu olmayı garantiler mi?

Kasabanın örgü dükkânında buluşan birbirinden farklı üç kadın, sorunlarını çözerken arkadaşlıklarından güç alırlar. Lydia evliliğinde mutluluğu bulmuştur ama evlatlık kızı ve işinin geleceği için endişe etmektedir. Bethanne hâlâ kocasına deliler gibi âşıktır ama uzun mesafe ilişkiyi yürütmek gittikçe zorlaşmıştır ve eski kocası da onu geri kazanmada kararlıdır.

Lauren her zaman evlenmeyi ve bir aile kurmayı hayal eder ama uzun süredir beraber olduğu erkek arkadaşı evlenmeye yanaşmamaktadır. Hayatına bir anda giren bir yabancı hep hayal ettiği mutlu sona onu taşıyabilecek midir?

Bir Buket Ask Debbie MacomberÜç kadının hayatı beklenmedik şekillerde kesişirken, umulmadık olayların ve sevginin hâlâ önlerinde uzanmakta olduğunu fark ederler.

Bir Buket Aşk sizi ilk sayfadan alıp götürecek harika bir eser. Fresh Fiction

Romantizm ve arkadaşlığı harmanlayan hikâyeler yazmada bir usta olan Debbie Macomber‘ın her zaman ortaya heyecan verici eğlenceli şeyler koyabileceğine güvenebilirsiniz. RT Book Reviews

3/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺