Bilal Karabulut Sözleri

Bilal Karabulut’un En Güzel Sözleri, Bilal Karabulut’un Kitap Sözleri, Bilal Karabulut’un Kitaplarından Alıntılar, Bilal Karabulut’un Kitaplarından Alıntı Sözler, Bilal Karabulut’un Sevgi Sözleri, Bilal Karabulut’un Aşk Sözleri, Bilal Karabulut’un Resimli Sözleri.

‘Seni Sevmek Sonsuzluğa Dokunmak’ adlı kitabın yazarı olan Bilal Karabulut’un sözleri:

Kiminin yüreği yetmiyor, kiminin aklı ermiyor. Kimi yanlış yerde bekliyor, kimi beklemesini bile bilmiyor… Ey AŞK! En büyük şaşkınlığımızsın.

Ve an gelir etrafa tebessüm dağıtmaktan yorulursun. için düğüm düğümken… Yüzündeki puslu aydınlık, yüreğindeki velveleyi gizlemeye yetmez.

Ya bu dünyada O’nun aşkıyla yanacaksın, ya da ötelerde O’nun azabından yanacaksın. Ama illa ki yanacaksın. Aşk mı azap mı? Asıl seçim bu.

Hayat ne garip! Yüzlerce kitaba sığmayacak kadar uzun, bir gülüşü dolduramayacak kadar kısa…

Gölgeler düşse de yüreğine, üzülme! Onlar gelen aydınlığın habercisi…

Mutlu olduğu için değil de, mutlu sansınlar diye gülümseyen insanların hüznü kimsede yok.

Bir Aşk’a yetecek kadar seviyordum seni. Ama sen bir Aşk’tan fazlasıydın… Ya ben eksik kaldım sevmelere ya da sen fazlasın kalbime.

İnsan gelgitlerle dolu olmalı. Duyguları, fikirleri, ruh hali… Dalgalı denizler gibi olamazsak, durgun sular gibi kirlenmeye mahkûmuz.

Başkalarının yanlışını araya araya kendi doğrularını da kaybetmiş insanlara arasında yaşıyoruz. Yazık…

Bırak büyük büyük evleri, büyük büyük arabaları… Burnunun üstüne konuveren küçücük bir kar tanesi bile mutlu etmeye yetiyorsa seni, sen dünyanın en zengin insanısın demektir.Bilal Karabulut Sozleri

Bilakis çok değerli olduğum için sıfırım. Beni ne kimse çarpabilir, ne de kimse bölebilir. Ne eksiltebilir, ne de çoğaltabilir. Aksine ben istersem biri bin eder, istersem bini bir ederim… Bu nedenle sen de sıfır olmalısın. Lakin unutma! Üstündeki tüm yükleri atmadan, içine düştüğün yanılsamalardan kurtulmadan olmaz. Sıfır olmaz zor iştir, unutma…

Bunca kalabalıkların içinde. Herkes kendi yalnızlığına tutsak.

Mutluluğun kölesi olmaktansa, mutsuzluğunun efendisi olabilmeli insan. Böylesi daha onurlu.

3.83/5 (6)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺