Beyaz Mucizeler-Nuray Sayarı

Beyaz Mucizeler Kitabının Yazarı Kimdir, Nuray Sayarı’nın Beyaz Mucizeler Kitabını Oku, Nuray Sayarı’nın Beyaz Mucizeler Kitabının Konusu, Nuray Sayarı’nın Beyaz Mucizeler Kitabından Sözler.

Nuray Sayarı’nın ‘Beyaz Mucizeler’ adlı kitabından alıntılar:

Aşkı, Güzelliği, Bereketi, Sağlığı ve Başarıyı Kendinize Çekecek.

Hayatınızda ‘SEVGİ ve İNANÇ’ enerjisiyle mucize yaratırken ‘Negatif Enerji’lerden ve ‘Büyü’lerden korunma yolları!

Ama ben ‘Evren’in bir parçası olduğumu hiç unutmadım. Kalbimi hep Allah’ın nuru ile aydınlattığım için birileri beni ‘karanlık’la yok etmeye çalıştıkça, ben ‘içimdeki sonsuz kaynakla ve ışıkla’ güçlendim. Ve bu kitap ortaya çıktı.

İslam dini büyü ve sihri kullanarak birine zarar vermeyi kesinkes yasaklamıştır. Tüm İslam âlimleri bu konuda ittifak halindedir ve içtihatlar da bu yöndedir.

İbadetlerin yerine getirilmemesi durumunda ortaya çıkan günahlar, tövbe edilerek affedilebilirken, kul hakkı asla affedilmez. Bu nedenle bir Müslüman’ın da en çok dikkat etmesi gereken konu kul hakkı yememektir. Yani namaz kılamamış, orucunu tutamamış biri için tövbe ve affedilme kapısı açık tutulurken, başkasının hakkını gasp eden birini ancak o hakkın sahibi affedebilir.

Başkalarının hayatı ile uğraşmayı bırakın! Kaderi etkileyemezsiniz. Niyetiniz iyi olursa, sadece kendi hayatınızda mucizeler yaratabilirsiniz. Bizler zaten mucizenin ta kendisiyiz.

Görün, algılayın, hissedin ve bilin.Beyaz Mucizeler Nuray Sayari

Bu kitapta başkalarına zarar vermenize yarayacak hiçbir uygulama bulamayacaksınız. Bu kitapta “intikam” yoktur. Bu kitapta ayrıca beddualara da yer verilmemiştir. Bu kitapta aşkı, bereketi, sağlığı, başarıyı hayatınıza rahatlıkla çekmenizi sağlayacak beyaz mucizeler var.

İslam dininin büyük günahlar arasında saydığı büyü ve sihir, kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’de 61 yerde geçmektedir.

Yıkıcı enerji kullanımı sonunda size ve sevdiklerinize büyük zarar verecektir.

Bu dünyadaki her mucize doğada gizli, unutmayın!

3.38/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺