Beş Rahmet Kapısı Ermiş-Uğur Koşar

Beş Rahmet Kapısı Ermiş Kitabının Yazarı Kimdir, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Ermiş Kitabını Oku, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Ermiş Kitabından Alıntılar, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Seri Kitapları, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Ermiş Kitabının Konusu, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Ermiş Kitabından Sözler.

Uğur Koşar’ın beş kitaptan oluşan seri kitabı ”Beş Rahmet KapısıAşk, Bilge, Derviş, Ermiş ve Sufi adlı kitaplardan oluşmaktadır. Uğur Koşar’ın ”Beş Rahmet Kapısı-Ermiş’’ adlı kitabında alıntılar:

Kimseyi ayıplama Evren senin aynandır, o sadece seni yansıtır. Başkaları ile iletişim kurmadan önce kendi içine dön ve kendinle konuş; çünkü kendi yüreğinin sesini dinleyemeyen bir insan kimseyi duyamaz. Elindeki bütün kitapları bırak ve önce kalbinin kitabını oku; çünkü kalbinin kitabı, okuduğun tüm kitaplardan daha anlamlıdır. Patronunun yanında bir başka maske, evde başka maske.bes rahmet kapisi ermis ugur kosar

Bu seni sadece yoracaktır, bütün maskeleri bırak ve kendin ol, ancak o zaman tam olarak özgürlüğe ulaşabilirsin. Ve konuşmalarını usul usul azalt; çünkü Aşk, sen sustuğunda konuşmaya başlar. Sana taş atana sen Gül ver; ver ki kaynağın Sevgi olduğunu daima anımsayasın. Ve sadece sev, çünkü sen Yaradan’ın rahmeti olan Sevgiyi çevrene yaymak için gönderdiği seçilmiş bir Varlıksın.

3.73/5 (15)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺