Beş Rahmet Kapısı Bilge-Uğur Koşar

Beş Rahmet Kapısı Bilge Kitabının Yazarı Kimdir, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Bilge Kitabını Oku, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Bilge Kitabından Alıntılar, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Seri Kitapları, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Bilge Kitabının Konusu, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Bilge Kitabından Sözler.

Uğur Koşar’ın beş kitaptan oluşan seri kitabı ”Beş Rahmet KapısıAşk, Bilge, Derviş, Ermiş ve Sufi adlı kitaplardan oluşmaktadır. Uğur Koşar’ın ”Beş Rahmet Kapısı-Bilge’’ adlı kitabında alıntılar:

Beş Kitaplık BEŞ RAHMET KAPISI Serisinin ikinci kitabı BİLGE okurlarıyla buluşmaya hazır. Kitap içerisinde çok kolay okunan ve anlaşılan ama bir o kadar da derine inen aforizmalar mevcut.

Yaz aylarında ve özellikle Ramazan Ayında okurların kolayca ilgisini çekebilecek ve uygun fiyatı ile kolayca satın alınacak güzel bir kitap.bes rahmet kapisi bilge ugur kosar

İlk üç kitabı oldukça sadık bir okur kitlesi edinmiş olan Uğur Koşar bu kitap serisiyle okurlarını memnun edeceği gibi yeni okurlara da göz kırpıyor. Yepyeni ve daha da geniş okur kitlelerine ulaşması beklenen serisiyle yazar yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

3.22/5 (23)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.