Beş Rahmet Kapısı Aşk-Uğur Koşar

Beş Rahmet Kapısı Aşk Kitabının Yazarı Kimdir, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Aşk Kitabını Oku, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Aşk Kitabından Alıntılar, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Seri Kitapları, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Aşk Kitabının Konusu, Uğur Koşar’ın Beş Rahmet Kapısı Aşk Kitabından Sözler.

Uğur Koşar’ın beş kitaptan oluşan seri kitabı ”Beş Rahmet Kapısı” Aşk, Bilge, Derviş, Ermiş ve Sufi adlı kitaplardan oluşmaktadır. Uğur Koşar’ın ”Beş Rahmet Kapısı-Aşk’’ adlı kitabında alıntılar:

Dikkat etmeni isterim, insanı mutlu eden sevgili değildir, Sevginin kendisidir, sevgili sadece tetikleyendir! Sen ise kaynaksın.

Beş Kitaplık BEŞ RAHMET KAPISI Serisinin ilk kitabı AŞK okurlarıyla buluşmaya hazır.

Kitap içerisinde çok kolay okunan ve anlaşılan ama bir o kadar da derine inen aforizmalar mevcut.

Yaz aylarında ve özellikle Ramazan Ayında okurların kolayca ilgisini çekebilecek ve uygun fiyatı ile kolayca satın alınacak güzel bir kitap.bes rahmet kapisi ask ugur kosar

İlk üç kitabı oldukça sadık bir okur kitlesi edinmiş olan Uğur Koşar bu kitap serisiyle okurlarını memnun edeceği gibi yeni okurlara da göz kırpıyor. Yepyeni ve daha da geniş okur kitlelerine ulaşması beklenen serisiyle yazar yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor…

NOT: Serinin tüm kitapları Eylül ayının başı itibarıyla tamamlanmış olacaktır.

3.33/5 (30)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺