Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu-Ali Çankırılı

Birbirinden Güzel Oyunların Yer Aldığı, Her Anne Babanın Kesinlikle Okuması Gereken Bir Eser.

Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu kitabında çocuklar için öğretici, öğretici oyunlar var. Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu eseri çocuk eğitimi için çok güzel bir kitap.

Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu kitabının içinden birbirinden güzel oyunlar yer almaktadır. Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu kitabı yazarın en çok kitabıdır.

Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu kitabı Timaş Yayınları etiketi ile yayımlanmıştır. Timaş Yayınları tarafından yayımlanan Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu kitabının sayfa sayısı 224 sayfadır.

Şimdi çocuklar çocuk olma zamanı…

Çocuğunu iyi eğitmek isteyen ama bunu bilemeyen ebeveynlerin ihtiyacı olan bir kitap.

Çocuklarıyla oyun oynamak isteyen ama oynayacak oyun bulamayan anne-babalar için yüzlerce oyun tarifi.

Hayal gücü ne kadar zengin olursa olsun her çocuk zaman zaman sıkılır ve huysuzlanır. Bu kitap böyle anlarda çocuklarını sıkıntıdan kurtarmak, aynı zamanda onların el becerilerini arttırmak isteyen anne-babalara rehber olması için hazırlandı. Bu yüzden kitapta yüzlerce oyun örnekleri bulacaksınız.

Oyunlar, eğitimcilerin büyük önem verdiği deneme yanılma aktivitesini de sağladığı için çocuğun kendi yeteneklerini keşfetmesine öncülük eder.

Bu kitaptan sonra çocuklarınızın yaramazlığından şikayetçi olmayacaksınız.

Pedagog Ali Çankırılı’nın Benimle Oynar Mısın Anne 365 Eğitici Çocuk Oyunu kitabından alıntılar:

Ne kadar üretici, hayal gücü ne kadar geniş, ne kadar kendine yeten bir çocuk olursa olsun; her çocuk zaman zaman sıkılır ve huysuzlanır. Bu kitap böyle anlarda çocuklarınızı sıkıntıdan kurtarmak, aynı zamanda onlara el becerileri kazandırmak ve öğrenme yeteneklerini geliştirmek için ne yapmanız gerektiğini oyun örnekleriyle anlatıyor, Oyun, okul öncesi çocuğun en aktif öğrenme mekanizmasıdır. Aynı zamanda eğitimcilerin çok önem verdiği ‘deneme-yanılma’ aktivitesini de sağladığı için çocuğun kendi yeteneklerini keşfetmesine öncülük eder.

MUTFAK KUTUSU BULUNDURUN

Mutfakta ister az, ister çok zaman geçirin, çocuğunuz, tabii olarak, yanınızda olmak isteyecektir. Mutfağınızdaki dolaplar ve çekmeceler çocuğunuzun huysuzluğunu yatıştıracak birçok ilginç şeyler barındırır. Neden çocuğunuza bir mutfak kutusu yapmıyorsunuz? Kırılmayan ve kesici olmayan birkaç mutfak eşyasını bir plastik kutuya veya sandığa koyun. Bunu çocuğunuzun erişebileceği bir yüksekliğe yerleştirin. Çocuğunuz bu eşyaları üretici oyunlar oynamak veya siz yemek yaparken size yardım etmek için kullanabilir.

Tavsiye edeceğimiz mutfak eşyaları: Pasta kabı, kek çırpma aleti, pasta kalıpları, ölçüm kaşıkları, plastik tabak, kaşık, çatal, plastik bıçak ve bardaklar, plastik spatula, tahta kaşıklar, merdane.

IVIR ZIVIR KUTUSU BULUNDURUN

Çocuğunuz için, evin en çok dolaştığı yerlerinden birinde bir ‘ıvır zıvır kutusu’ bulundurun. Bu kutuda kendi başına bir şeyler üretebileceği materyal bulunsun. Sayacaklarımız ıvır zıvır kutusu için iyi seçenekler olabilir: Çocuklar için güvenli makaslar, boyama kitapları, müsvette kâğıtlar, boya kalemleri, yapıştırıcı, bant, oyun hamurları, yap-bozlar.

3.7/5 (30)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.