Benim Kocam Çok Zor-İnci Yeşilyurt

Evlilik, Aile, Çift Ve İlişki Danışmanı İnci Yeşilyurt’un İletişim Problemlerinin Çözümü İçin Gereken Yöntemleri Benim Kocam Çok Zor Kitabından Anlatıyor.

İnci Yeşilyurt’un Benim Kocam Çok Zor kitabı 2011 yılında Alfa Yayınları’ndan çıktı.

Alfa Yayınları tarafından yayımlanan iletişim uzmanı İnci Yeşilyurt‘un Benim Kocam Çok Zor kitabı 167 sayfadan oluşmaktadır.

İletişim uzmanı İnci Yeşilyurt‘un elinizdeki son kitabı, size ilaçla tedavi veya psikolojik destek gerektirmeyen türden tüm iletişim problemlerinin çözümü için gereken yöntemleri sunuyor.

Her evlilikte problemler yaşanabilir.

Önemli olan problem küçükken, onu çözebilmenin yollarını bilmektir. İletişim problemlerine anında müdahale edip kesin sonuç almak isteyen ve evlilik kurumuna saygılı tüm çiftlerin yararlanması gereken bu kitap, sizlere aynı zamanda yaşanmış olaylardan da örnekler görebilme şansı tanımaktadır.

İnci Yeşilyurt‘un Benim Kocam Çok Zor kitabından alıntılar:Benim Kocam cok Zor inci Yesilyurt

İlaçla tedavi veya psikolojik destek gerektirmeyen tüm iletişim problemlerini çözüm için gereken yöntemleri, danışanların iletişim problemlerini nasıl çözüme ulaştırdıklarını bu kitapta yaşanmış örneklerle bulacaksınız.

Kadın da erkek de çalışıyor. Kadın eşinden bir saat kadar önce eve gelebiliyor. Üstünü değiştirip acele ile mutfağa yöneliyor. Birazdan kocası gelecek ve ilk olarak: ”Ne yemek var?” diye soracak.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.