Beni Yeniden Sev-Jill Shalvis

New York Times Bestseller Listesi’nde Yer Alan Amerikalı Romantik Kitaplar Yazarı Jill Shalvis’in Cedar Ridge Serisi’nin İlk Kitabı; Beni Yeniden Sev

Özgün adı Second Chance Summer olan Beni Yeniden Sev kitabı Amerikalı kadın yazar Jill Shalvis’in Cedar Ridge Serisi’nin birinci kitabıdır.

Jill Shalvis’in 2015 yılında yayımlanan İngilizce adı Second Chance Summer olan Beni Yeniden Sev kitabı 2016 yılında Türkçe olarak yayımlanmıştır.

Nemesis Kitap tarafından yayımlanan Jill Shalvis’in Beni Yeniden Sev kitabı Merve Altıparmak tarafından Türkçe olarak çevrilmiştir.

Merve Altıparmak’ın Türkçe çevirisini yaptığı Jill Shalvis’in Beni Yeniden Sev kitabının sayfa sayısı 400’dür.

Jill Shalvis’in Beni Yeniden Sev kitabından alıntılar:

Aidan Kincaid, yaşadığı kasabanın her şeyidir -itfaiyecisi, arama- kurtarma sorumlusu, baş döndürücü yürüyen cazibesi ve kalp kırıcısı…

Yıllar önce kalbini kaptırdığı Lily Danville, kendince haklı bir sebeple hem kasabayı hem de Aidan’ı terk ettiğinde, Aidan’ın yaptığı tek şey, kalbinin kapılarını diğer tüm kadınlara kapatmak olur.

Ancak kader, aradan geçen yıllar boyunca ağlarını örmeye devam etmiştir. Günün birinde Lily, kasabaya geri dönmek ve hem geçmişiyle hem de ilk aşkıyla yüzleşmek zorunda kalır.Beni Yeniden Sev Jill Shalvis

Bu mecburi geri dönüşün ona eski acılarını yeniden yaşatmaktan başka bir işe yaramayacağına inanır Lily.

Oysa yıllar sonra doğup büyüdüğü yeri ve Aidan’ı görmenin onda yeniden uyandıracağı tek duygu hüzün değildir. Küllenmiş bir aşk, yeniden alevlenmek için hazırdır.

2.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.