Beni Sev Diye-Asude

Asude’nin Beni Sev Diye Kitabını Oku, Asude’nin Hikayeleri, Asude’nin Aşk Kitapları, Asude’nin Aşk Romanları, Asude’nin Aşk Hikayeleri, Asude’nin Beni Sev Diye Kitabının Özeti, Asude’nin Beni Sev Diye Kitabının Konusu, Asude’nin Beni Sev Diye Kitabından Sözler.

Asude’nin Beni Sev Diye romanı yayımlanır yayımlanmaz en çok satan kitaplar listesinde kendine yer buldu.

Ephesus Yayınları’ndan 2015 yılında çıkan Asude’nin Beni Sev Diye romanı 592 sayfadan oluşmaktadır.

Asude’nin Ephesus Yayınları tarafından yayımlanan Beni Sev Diye kitabından alıntılar:

Etrafı kalabalıktı ama ruhu yalnızdı.

Ayrılık seven kalpleri güçlendirir. Ve aşk güçlendikçe daha da yenilmez olur.

Aşktır, karanlıkta gizlenmiş kalplerin aydınlığı…

Ölmek, bir şeyleri olan insanları korkuturdu.

Kartları dağıtan hayattı ama kartlara oynayacak olan kendisiydi.

Aşk mı? Nefret mi? Gurur mu? Kabulleniş mi?

Ateş gibi kızıl saçlarıyla bambaşka bir güzelliği olan Kristy, buzdan bir iklimin hüküm sürdüğü topraklarda yapayalnız, yoksul bir hayat yaşamaktadır. Onu gören her erkeğin dikkatini çeken büyülü güzelliğine rağmen, kalbini kimseye açmayacağına dair kendine bir söz vermiştir. Çünkü kalbinin derinliklerinde, yedi yıl önce evlendiği ancak yüzüne bile bakmadan onu kovan o zalim adamın izlerini taşımaktadır.

Simsiyah saçları, geceden karanlık gözleri, dünyayı yüklenecek kadar güçlü görünen bedeniyle Bradley, her kadının romantik hayallerini süsleyen görkemli bir soyludur. Onda eksik olan tek şey, bir kalptir. Genç adam unutmayı seçtiği geçmişinden uzak, duygusuz bir hayat yaşarken, kızıl saçlı asi bir kadınla karşılaşır. Bu gizemli kadının gerçek kimliğini öğrendiğinde dünyası sarsılacaktır.beni sev diye asude

Geçmiş yaraların sızısını hâlâ duyan genç kadın, geleceğini de yaralamaya ant içmiş Bradley ile yeniden karşılaştığında, yedi yıl önceki gibi itaatkâr olmayacaktır.

Ve genç adam asla kabullenemeyeceği gerçeklerle yüzleşirken, Kristy’nin asi ruhunun arkasındaki masumiyetle, sadece kalbinin değil, derin bir aşkın da farkına varacaktır.

Unut her şeyi, Benden başka her şeyi unut!

4.02/5 (62)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺