Beni Ödülle Cezalandırma-Özgür Bolat

Her Anne Babanın Kesinlikle Okuması Gereken Bir Kitap.

Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabı ödül ve cezayı nasıl alışkanlık haline getirdiğimizi çok güzel anlatıyor.

Çocuk eğitiminde, gelişimde ödül ve ceza verirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini Dr. Özgür Bolat Beni Ödülle Cezalandırma kitabında çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor.

Anneler, babalar kesinlikle Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Çocuk eğitiminde neleri yanlış yapıyoruz, neleri yapıp neleri yapmamalıyız bu gibi konuları Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabında okuyabilirsiniz.

Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabını okuduktan sonra bildikleriniz değişecek.

Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabı mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmek için rehber.

Eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat’ın çocuklarımızı nasıl yetiştirmemiz gerektiğini en doğru şekilde anlatıyor. Çocuk yetiştirirken yapılan yanlışlar, neleri doğru yapmalıyız hepsi Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabında.

Eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat’ın 70 yılda yapılan eğitim, psikoloji, antropoloji, ekonomi, sosyal psikoloji gibi çok alanda ödüllü çalışmaları okumuş. Eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat’ın bu alanlardaki birbirinden ilginç tespitleri, bilimsel bulguları bize çocuk eğitimi hakkında yazmış olduğu Beni Ödülle Cezalandırma kitabında anlatıyor.

Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabı Doğan Kitap etiketi ile çıktı. Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabı Doğan Kitap tarafından 2016 yılının Eylül ayında yayımlandı. Doğan Kitap tarafından çıkan Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabının sayfa sayısı 248’dir.

Dr. Özgür Bolat’ın Beni Ödülle Cezalandırma kitabından alıntılar:

Ödül, neden motivasyonu düşürür?

Ödülle değerler neden öğretilemez?

Ödül, yaratıcılığı neden olumsuz etkiler?

Ödül, yapay sevginin bir göstergesi midir?

Ödülle büyüyen çocukları ne tür tehlikeler bekler?

Mutlu ve başarılı bir çocuk gerçekte nasıl yetiştirilir?

beni-odulle-cezalandirma-ozgur-bolatBunun gibi merak edilen birçok sorunun yanıtını eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat, son 70 yılda yapılan bilimsel araştırma ve gerçek vakalarla net bir şekilde ortaya koyuyor.

Dr. Özgür Bolat, sadece ödülün görünmeyen gizli zararlarını anlatmıyor; bizlere bir model, pratik çözümler ve uygulamalar öneriyor.

Kılavuz niteliğindeki bu kitabı okuduğunuzda mutlu, özgüvenli, sorumluluk sahibi ve başarılı bir çocuk yetiştirmek için önemli bir adım atmış olacak, çocuğunuzla ilişkinizde anlamlı değişiklikler yaşayacaksınız. Dr. Özgür Bolat Eğitim Bilimci

3.12/5 (17)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺