Ben De Güzel Olmak İstiyorum-Fatih Dağdelen

Nasıl Güzel Olabilirim, Güzellik Hakkında Yazılmış Kitaplar, Estetik Cerrahı Hakkında Kitaplar, Op. Dr. Fatih Dağdelen’in Ben De Güzel Olmak İstiyorum Kitabını Oku, Fatih Dağdelen’in Ben De Güzel Olmak İstiyorum Kitabının Konusu Fatih Dağdelen’in Ben De Güzel Olmak İstiyorum Kitabı Estetik Cerrahi.

Op. Dr. Fatih Dağdelen’in, 25 kadının güzelleşmek için yaptırmış oldukları estetik cerrahi hikâyelerini ve bazı ünlülerin de estetik cerrahi hikâyelerinin anlatıldığı ‘Ben De Güzel Olmak İstiyorum’ adlı kitabından bazı alıntılar:

Estetik cerrahinin ve teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle, artık güzellik adına kendinizi tepeden tırnağa değiştirebilme, kusurlarınızdan kurtulabilme fırsatınız var.

…Burnumun güzel olmadığı, yüzümün değişik göründüğü resimleri tek tek silerdim. Birisinden hoşlandığımda ya da tanışmak istediğimde burnumu düşünerek çekingen davranıyordum. Benim için mutluluğun anlamı burnumun güzelliğinde kilitlenmişti.

…Göz kapaklarım çok düşük olduğu için yüzümde sürekli yorgun, üzgün, yaşlı bir ifade vardı. Aynaya baktığımda çok mutsuz olur hatta sabah yüzümü aynaya bakmadan yıkardım.Ben De Guzel Olmak İstiyorum Fatih Dagdelen

125 kilodan 70 kiloya indiğiniz zaman, şiş bir balonun bir anda sönmesi gibi bir hâl alıyorsunuz. Buruş buruş olmuştum; karnım dizlerime kadar inmiş, göğüslerim, bacak içlerim, yanaklarım sönmüştü. Evet, zayıflamıştım ama soyunup da aynaya baktığımda çok kötü bir görüntü ile karşı karşıya kalıyordum. “Bıçağı alıp acaba kendimi kessem mi?” diye düşünüyordum.

…Göğüsleriniz büyük olduğu için sırt ağrısından uyuyamadığınız oldu mu? Gömlek giydiğinizde sürekli düğmenizin açılıp açılmadığını kontrol etmek ya da denize girerken göğüslerinizi saklamak zorunda kaldınız mı hiç? Ben bunların hepsini ve daha fazlasını yaşadım.

3.33/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.