Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim-Yasemin Erkent

Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim Kitabının Yazarı Kimdir, Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim Kitabını Oku, Şişman Kız’ın Kitapları, Şişmanlık İle İlgili Kitaplar, Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim Kitabının Konusu, Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim Kitabından Sözler, Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim Kitabı Kaç Sayfa, Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim Kitabı Hakkında.

Şişman Kız adı ile açtığı sosyal medya hesaplarında fazla kilolarıyla ilgili komik şeyler yazan Yasemin Erkent’in ikinci kitabı Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim çıktı.

Şişmanlık benim uzmanlık alanım diyen Şişman Kız ismi ile yazan Yasemin Erkent, kilolarından dolayı yaşadıklarını kaleme almış.

Yasemin Erkent’in Şişman Kız ile yazdığı Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim kitabı Okuyan Us Yayınları tarafından yayımlandı.

Okuyan Us Yayınları’ndan 2015 yılında çıkan Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim kitabı 208 sayfadır.

Yasemin Erkent’in Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim kitabından alıntılar:

Hayaller büyük boy karışık pizza, hayatlar müsli

Sinem abla, bu tartı bozuk mu ya? Ben şimdi 66.7 kilo muyum yani?
Sen iyi misin kızım?
İyiyim ya, sen nasılsın? Öyle tartıda o kiloyu görünce biraz sarsıldım sadece. Yani ben o kiloları en sevdiğim şeyleri yiyerek almıştım Sinem abla, gitti mi onların hepsi şimdi?

O son cevizli baklava gitmeseydi bari ya. Çok güzeldi o.

Siz hiç tutkulu bir aşkın enkazı üzerinde kendinizi unutacak hale geldiniz mi?

Bırak güzel görünmeyi, nefes aldığınızdan bile emin olmadığınız günler mi geçirdiniz?

Peki böyle günlerden birinde bir sabah aniden artık şişman biri olmadığınızı fark etseniz ne yapardınız? Bir ex-şişmanın şaşırtıcı hayatına hoşgeldiniz!

Garsonlar ellerinde tepsilerle dolaşıyor. Tepsilerin bazılarında ilginç ilginç kanepeler var. Acaba şu kanepelerden yesem yine eskisi gibi göbeğim şişer mi? Yoksa o sadece şişmanlara has bir özellik mi? Kafam karışık. Bu bedende yeniyim, henüz çok acemiyim. Ne yapınca ne oluyor tam olarak bilemiyorum.Ben Bu Aska 20 Kilomu Verdim sisman kiz Yasemin Erkent

Popom Olmadan Asla’da kırık dökük bir ayrılığın üzerinde bıraktığımız kahramanımız farkında olmadan verdiği kilolarla aslında hayatını da değiştirmiştir.

İşteki yükselişine ve insanlarla olan ilişkilerindeki değişime ayak uydurmaya çalışırken, Ben Bu Aşka 20 Kilomu Verdim’de aklındaki sorulara yanıt arayacak, kapanmamış defterler de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır…

3.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺