Bekarlığa Veda Replikleri

Bekarlığa Veda Filmin En Güzel Replikleri, Bachelorette Film Replikleri, Bachelorette Film Sözleri, Bekarlığa Veda Filminden En Güzel Sözler, Bekarlığa Veda Filminin Oyuncuları, Bekarlığa Veda Filminin Karakterleri, Bekarlığa Veda Filminin Konusu, Bekarlığa Veda Filmini İzle, Bekarlığa Veda Filminin Bekarlık Sözleri, Bekarlığa Veda Filmi Hakkında.

‘’Bekarlığa Veda’’ adlı 2012 Amerikan yapımı romantik komedi filminin başrollerinde Kirsten Dunst, Rebel Wilson, Lizzy Caplan, Isla Fisher, James Marsden, Adam Scott oynamıştır.

Regan adlı karakterini Kirsten Dunst, Becky adlı karakterini Rebel Wilson, Gena adlı karakterini Lizzy Caplan, Katie adlı karakteri Isla Fisher, Trevor adlı karakteri James Marsden ve Clyde adlı karakteri Adam Scott canlandırmıştır.

Filmin Konusu: Becky’in düğün arifesinde, Becky’in eski arkadaşları Gena, Regan, Katie biraz eğlenmek ister ama istediklerinden daha fazlasıyla karşılaşır.

Sadece erkekler mi bekarlığa veda eder? Bekârlığa Veda adlı romantik komedi filmi her ne kadar Imdb puanı 5,3 olsa da romantik komedi seven insanlar için izlerken hoş vakit geçirebileceği bir film. Orijinal adı ”Bachelorette” olan Türkçeye Bekârlığa Veda olarak çevrilen filmden bazı replikler:

Gena: Bu gelinliği temizleyip tamir etmek için birkaç saatim var. Ve başına bir şey gelmemesi için uğraşmalıyım. O yüzden hislerin listemde öncelikli değilse kusura bakma Clyde.Bekarliga Veda Replikleri

Regan: Dale gibi erkekler, doğuştan zengin erkekler sevgilileri olduğunun bilinmesini istemezler.

Katie: Becky o gelinliği giyemez. O kesim üzerinde korkunç görünür. Kumaşı enlemesine geren o kesim vücudunun hatlarını öne çıkarır.

Katie: Gelinsiz bir bekarlığa veda partisine ne denir?
Gena: Cuma gecesi.

2.75/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺