Behzat Ç. Ankara Yanıyor Replikleri

Behzat Ç. Ankara Yanıyor Replikleri

Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Güzel Replikleri, Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminden Nejat İşler Replikleri, Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminden Erdal Beşikçioğlu Replikleri, Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Oyuncuları, Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Yönetmeni Kimdir, Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin En Güzel Sözleri.

Daha önceki yazılarımızda Behzat Ç. Replikleri’ni paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Behzat Ç. Ankara Yanıyor repliklerini paylaşıyoruz.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmi, 1 Kasım 2013 yılında vizyona girmiştir. Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminin yönetmeni Serdar Akar’dır.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminin oyuncuları: Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Aslı Tandoğan, Fatih Artman, Berkan Şal, İnanç Konukçu, Rıza Kocaoğlu, Serenay Sarıkaya, Seda Bakan, Eray Eserol, Sanem Çelik

Behzat Ç. karakterini Erdal Beşikçioğlu, Ercüment Çözer karakterini Nejat İşler, Harun Sinanoğlu karakterini Fatih Artman, Akbaba karakterini Berkan Şal, Hayalet karakterini İnanç Konukçu, Eda karakterini Seda Bakan canlandırmaktadır.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Konusu: Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır…

Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminden en güzel replikler:

Türkiye’nin gücünü test etmeye kalkanlar karşılığını en kısa zamanda misli ile alacaklardır.

Harun: Akbaba nereye gidiyor müdürüm.
Tahsin Müdür: Narkotik’e
Akbaba: Hııı!

Polis: Zanlının adı Barış Görkem.
Behzat Ç.: Barış değil ki la oo Celil Hancı!
Polis: Valla hancı yolcu ben anlamam orası beni ilgilendirmiyo.

Harun: Bu 10 ne laa!Behzat  Ankara Yaniyor replikleri

Hayalet: Lan yeter ne vuruyorsunuz!

Eda: Canımm nasıl bıraktılar seni sokaklarda.

Ahh tamam ceset meset görmüyon bi tuhaf oluyo da başka şeyler görüyon abi güzel oluyo.

3.5/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺