Becky Hammon Sözleri

Becky Hammon’un Sözleri, Becky Hammon’un Basketbol Sözleri, Becky Hammon’un Spor Sözleri, Becky Hammon’un Özlü Sözleri, Becky Hammon’un Michael Jordan Hakkındaki Sözleri, Becky Hammon’un Euroleague  Sözleri, Becky Hammon’un Türk Takımları Hakkındaki Sözleri, Becky Hammon’un Türkiye Hakkındaki Sözleri, Becky Hammon’un Türk Basketbol Takımları Hakkındaki Sözleri, Becky Hammon’un Hayatı, Becky Hammon’un NBA Sözleri, Becky Hammon’un Resimleri.

Amerikan Ulusal Ligi’nin kısaca NBA’nin 2013-2014 sezonun şampiyonu San Antonio Spurs’un asistan koçluğuna gelerek NBA tarihinde ilk kez bir bayan olarak teknik kadroda görev yapan ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde doğan fakat Rus vatandaşı olup Rus Milli Takımı’nda görev yapmış profesyonel basketbolcu ve asistan koç tam adı Rebecca Lynn Hammon olan Becky Hammon’un sözleri:

Tırnaklarımla kazıyarak bugünlere geldim ve mücadeleye hazırım. Olaylara geniş bir açıdan bakarım, zor kararlar verilmesi gerektiğinde sorumluluk alırım. Biraz adrenalin tutkunu da sayılırım. Hayatımda karşıma çıkan en mükemmel şansı yakaladım ve mücadeleye hazırım… San Antonio Spurs’un asistan koçluğuna gelmesi üzerine.

Kadın basketbolunda Türkiye çok iyi bir konumda. Kesinlikle dünyanın en iyi liglerinden biri. Euroleague’de iki Türk takımının final oynaması da bunun en önemli ispatı. Tek eksiğin taraftar olduğunu düşünüyorum. Türk taraftarlar erkeklere olduğu gibi kadın takımlarına da destek versin.

Favori basketbolcum Michael Jordan. Kadınlara gelince birçok favori basketbolcum var. Uzun uzun saymak istemiyorum.

Rusya’da oynamak bana, hiçbir yerde elde edemeyeceğim tecrübe, fırsat ve arkadaşlığı verdi. Bu sebeple Rus kızlara, onlarla oynamama izin verdikleri için teşekkür ediyorum.Becky Hammon Sozleri

Güney Dakota’da büyüdüm. Ve küçük bir çocukken bile bana verilen şansı en iyi şekilde kullanmak için çok çalıştım. Kariyerim harikaydı. İtibar kazandım, insanlar tanıdım ve küçük bir çocukken hayalini kurduğumun çok ötesinde bir deneyim elde ettim. Kariyerim benim için büyük bir lütuf. Umarım ben de yeteneğimle diğer insanları mutlu etmişimdir. ‘Amerikan Rüyası’nın göz ardı edilen kesiminde sıkı çalışma ve kararlılıkla buraya geldim.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺