Bazı Kızlar Isırır-Chloe Neill

Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır Romanını Oku, Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır Romanına Yapılan Yorumlar, Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır Romanından Alıntılar, Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır Romanından Sözler, Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır Kitabından Sözler, Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır Kitabından Alıntılar.

Chloe Neill’in Optimum Kitap tarafından yayımlanan Bazı Kızlar Isırır romanının Türkçe çevirisini Esra Gül Coşkun yapmıştır.

Esra Gül Coşkun’un Türkçe çevirisini yaptığı Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır romanı 408 sayfadır.

Son derece etkileyici… Harika bir seri. USA Today’in Çok satan yazarı Julie Kenner

Harika, çekici ve zevkli… Mutlaka okumalısınız. The Demon King and I’ın Yazarı Candace Havens

Okuyucuların coşkuyla destekleyecekleri ukala bir kadın kahramanımız var. Buna bir de diğer eğlenceli karakterleri ve dumanı üstünde tüten cinsel gerilimi ekleyin. İşte elinizdeki kitap bu müthiş bileşimin bir ürünü. Dead If I Do’nun ülke genelinde çok satan yazarı Tate Hallaway

BENİ ÖLDÜRDÜLER. BENİ İYİLEŞTİRDİLER. BENİ DÖNÜŞTÜRDÜLER.

Doğru tabii, bir yüksek lisans öğrencisinin hayatı tam anlamıyla göz kamaştırıcı olamazdı ama sonuçta o benim hayatımdı işte. Ve Chicago vampirleri dünyaya varlıklarını açıklayana, ardından serseri bir vampir bana saldırana kadar gayet de iyi gidiyordu. Ama o serseri, kanımdan sadece bir yudum almıştı ki başka bir kan emici geldi ve onu korkutup kaçırdı. Ve bu yeni gelen, hayatımı kurtarmanın en iyi yolunun, beni yaşayan bir ölüye çevirmek olduğuna karar verdi.

Sonradan öğrendim ki, beni kurtaran kişi Cadogan Evi’ndeki vampirlerin lideriymiş. Artık tez araştırmamı, Kenwood’da bulunan ve Ethan Sullivan’ın boyunduruğu altındaki vampirlerle dolu bir malikâneye nasıl ayak uydurulacağı üzerine yapıyordum. Tabii ki uzun boylu, yeşil gözlü, dört yüz yaşında bir vampir olarak yüzyılların kazandırdığı cazibeye de sahipti Sullivan ama ne yazık ki benim sadakatimi ve hizmetimi de bekliyordu. Gerçek buydu…

Fakat gelişmekte olan güçlerim (birdenbire bazı silahlara şaşırtıcı derecede yatkınlığım olduğunu öğrenmem), rahatsız edici bir güneş ışığı alerjisi ve Ethan’ın tutumu endişelerim arasında son sıradalardı. Biri hâlâ beni öldürmek istiyordu. Bu beni ısıran Serseri vampir mi yoksa rakip evlerden bir vampir miydi? Ya da meşale taşıyanlar vampir çetesinden biri miydi?

Chicago’nun gece hayatına kabul edilmem bir savaşın belki de ilk kıvılcımı olacaktı. Ve birilerinin kanı dökülecekti.

Chloe Neill’in Bazı Kızlar Isırır romanından alıntılar:

İlk başta bunun önceki hayatımda yaptığım bir şeyin cezası olup olmadığını merak ettim.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki on iki vampir evinin en eskilerinden birine kabul edilmiştim.

Önce size nasıl vampir olduğumu anlatayım, hikâyem dönüşümümü tamamladığım geceden, yani yirmi sekizinci doğum günümden birkaç hafta önce başladı.

Beni öldürmüşlerdi. Beni iyileştirmişlerdi. Beni dönüştürmüşlerdi.

Profesyonellere yaraşır bir güven duygusuyla hareket ediyordu.

Cadogan, senin kabul edileceğin ev. Chicago’daki üç vampir evinden, yani Navarre, Cadogan ve Grey’den biri.

Sadece her evin lideri insanları vampire dönüştürme ayrıcalığına sahiptir.bazi kizlar isirir Chloe Neill

Her şey sekiz ay önce bir mektupla, ilk kez Sun-Times ve Trib’de yayımlanan ve sonra da tüm ülkede bildirilerle duyurulan bir tür vampir manifestosuyla başlamıştı. Bu, onların varlıklarını tüm dünyaya duyurma şekliydi, toplum önüne çıkmalarıydı.

Kool-Aid: ABD’de popüler bir toz içecek markası. İçecek olarak kullanıldığı gibi saç boyamak için de kullanılmaktadır.

2.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺